Hobby Taniec Towarzyski BP

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 15:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 15-20 (Biuro)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Plan tworzonych grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 

Plan trwających grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 

Termin startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum 10 zapisanych osób i równowadze kobiet względem mężczyzn.


Taniec przede wszystkim musi dawać nam wiele przyjemności, a nie tylko łączyć się z męczącymi treningami. Trzeba pamiętać, że nauka tańca to naprawdę dobra zabawa, a poczujesz to zapisując się na Nasze zajęcia z Tańca Towarzyskiego 19+. Uczęszczając na kurs nauczysz się tańczyć zarówno tańce latynoamerykańskie (cha-cha, rumba, samba, jive) oraz tańce standardowe (walc angielski i wiedeński, tango, qucikstep). Zajęcia rozpoczynają się od tzw. Poziomu 0, który trwa około 12 spotkań. W tym czasie kładziemy duży nacisk na wyciąganie przyjemności z aktywności ruchowej. Uczymy się podstawowych kroków, które instruktor pokazuje i sprawdza czy poszczególne figury wykonywane są poprawnie przez wszystkich uczestników kursu. Po skończonym kursie P0 przechodzimy na kolejny poziom rozwoju tanecznego czyli P1. Jest to miejsce dla wszystkich tych, którzy złapali już tanecznego bakcyla i potrafią prowadzić swoje ciało. Z biegiem czasu doskonalimy swoje umiejętności, uczymy się coraz bardziej skomplikowanych kroków i jeżeli nie poddamy się łatwo dojdziemy do wyższych poziomów : P2,P3, na których poznamy także dodatkowe tańce: paso doble i foxtrot.

Na te zajęcia zapisują się osobno panie, osobno panowie, więc nie musisz się martwić, że nie posiadasz własnego partnera/partnerki. Dzięki temu na zajęciach możesz tańczyć, co jakiś czas, z inna osobą. Na kursach zawsze panuje miła i przyjazna atmosfera więc możesz być pewny, że oprócz kroków tanecznych, złapiesz także kilka nowych znajomości.


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!