7-12 Mix Taneczny

Zadzwoń do nas:

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PN
 
WT
17:00-18:00

7-12 Mix Taneczny

BkDM199

START:
26 września 2023

Bielany

ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 
ND
 

🕺💃 Zapraszamy do Naszej Renomowanej Szkoły Tańca we Wrocławiu! 🌟

Witajcie w miejscu, gdzie rytm, ekspresja i pasja tańca prowadzą do nieograniczonych możliwości! Przedstawiamy inspirujący i wszechstronny kurs 7-12 Mix Taneczny, który czeka na Twoje dziecko!

🕺 Odkryj Bogactwo Tańca: Nasza Akademia Tańca Esens stworzyła ten program, aby wprowadzić młodych tancerzy w pasjonujący świat różnorodnych stylów tanecznych. To nie tylko nauka kroków, to prawdziwa podróż w świat tańca!

💃 Technika i Wyrażanie Emocji: Nasze zajęcia skupiają się na rozwijaniu umiejętności technicznych i wyrażania emocji poprzez ruch. Dzięki temu Twoje dziecko nie tylko opanuje ruchy, ale także nauczy się przekazywać swoje uczucia w tańcu.

🎶 Różnorodność Stylów Tanecznych: Kurs 7-12 Mix Taneczny oferuje różnorodność stylów, od baletu po taniec nowoczesny, jazz i wiele innych. Twoje dziecko będzie miało okazję wypróbować wiele różnych tańców i znaleźć swój ulubiony!

🌟 Profesjonalna Kadra: Nasi doświadczeni instruktorzy, z bogatym dorobkiem tanecznym, zapewnią profesjonalne prowadzenie zajęć, jednocześnie tworząc atmosferę pełną uśmiechu i pozytywnej energii.

👯 Odkryj Pasję Taneczną: Jeśli szukasz kursów tanecznych dla dzieci we Wrocławiu, nasza oferta kursu 7-12 Mix Taneczny to doskonały wybór. Razem z nami, niech taniec stanie się dla Twojego młodego tancerza nie tylko formą ruchu, ale także źródłem radości i wyrazistości.

💥 Zapraszamy do Zapisów i Tańczmy Razem! 💃

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!