Taniec Towarzyski

Zadzwoń do nas:

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

PN
20:00-21:30

Taniec Towarzyski

RkTT299

Michal Baran

START:
22 sierpnia 2023

Robotnicza70j

WT
 
ŚR
20:00-21:30

Taniec Towarzyski

RkTT299

Michal Baran

START:
22 sierpnia 2023

Robotnicza70j

CZ
 
PT

 

19:00-20:00
open

Practis Taniec Towarzyski

RoTT7

Michal Baran

Robotnicza70j

SO
 
 

Sekcja sportowa Taniec Towarzyski

Opanowanie dwóch stylów tańca towarzyskiego wymaga sporo czasu i samozaparcia ale dla każdego, kto chce poznać ten magiczny świat tańca - przygotowaliśmy Strefę Sportową Tańca Towarzyskiego.
Zajęcia dedykowane są zarówno dzieciom, jak i dorosłym niezależnie od wieku
i poziomu zaawansowania (w klubie Tańca Sportowego trenują pary taneczne z klasami od F do S). Zajęcia zostały podzielone na odpowiednie poziomy tak aby każdy mógł rozwijać swoje taneczne umiejętności.
W Strefie Sportowej Tańca Towarzyskiego kursanci poznają:
*5 tańców standardowych:
- walc angielski
- walc wiedeński
- tango
- foxtrot
- quickstep
*5 tańców latynoamerykańskich:
- samba
- cha – cha
- rumba
- pasodoble
- jive

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych tancerzy, którzy przez wiele lat brali udział zarówno w ogólnopolskich, jak ich międzynarodowych turniejach tanecznych. Posiadają również ogromne doświadczenie w nauce tańca. Oprócz standardowych zajęć dla tancerzy oferujemy również ciekawe warsztaty taneczne poszerzające wiedzę i rozwijające już nabyte umiejętności. Organizowane są obozy taneczne, na których poprawiamy kondycję fizyczną i doskonalimy swój warsztat taneczny. Ponadto, tancerze należący do strefy sportowej mogą korzystać z pozostałej oferty zajęć przygotowanej przez naszą Akademię.
Celem Strefy Sportowej Tańca Towarzyskiego jest przygotowanie uczestników do udziału w turniejach tańca, a sam występ ma być uhonorowaniem ciężkiej pracy na parkiecie.
Podczas zajęć kursanci realizują program stworzony przez World Dance Council.

 

 

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!