Modern Jazz

Zadzwoń do nas:

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

modern jazz wrocław

Plan grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT

 

17:00-18:00

RkML16

Weronika Cisinska

START:
29 marca 2024

Robotnicza70j

 

17:00-18:00
new

RkML17

Weronika Cisinska

Robotnicza70j

SO
 
ND
 

🌟 Odkryj Jazzowy Wir Energii! 🕺💃

Witajcie w magicznym świecie tańca, gdzie pozytywna energia i swoboda ruchu królują! Jazz, to taniec, który nie tylko zachwyca wyjątkowymi krokami, ale także rozpala serca i dodaje radości. Przygotujcie się na taneczne uniesienia i wyjątkowe połączenie partnerowania – bo jazz ma w sobie miejsce dla każdego!
💃 Jazz - Więcej niż Taneczny Ruch!

🎵 Swoboda i Indywidualność: Jazz to taniec wykonywany solo, ale także pełen niesamowitych partnerowań. To szansa na wyrażenie siebie poprzez ruch, na rozkwitanie w pełnej kreatywności i indywidualności.

🌟 Uniwersalność dla Wszystkich Tancerzy: Niezależnie od tego, czy preferujesz tańce latynoamerykańskie, standardowe, czy hip-hop, zajęcia jazzowe są doskonałym uzupełnieniem. To taniec, który otwiera drzwi do wszechstronności.

🦄 Elastyczność i Równowaga: Dzięki swojej technice ruchu, zajęcia jazzowe pozwalają szybko poczuć poprawę w koordynacji, równowadze i elastyczności ciała. To nic innego jak tańczona siła i zwinność!
🎉 Jazz - Kreatywna Wolność!

Jazz ma w sobie korzenie w baletowej klasyce, ale pozostawia tancerzom pole do twórczego wyrazu. To taniec, który pozwala w pełni wykorzystać swoją interpretację i wyjątkowość. Improwizacja to tutaj klucz do twórczego spełnienia!
🕺 Znajdź Swoje Szczęście na Parkiecie!

Po zakończonych zajęciach jazzowych, poczujesz się niczym na szczycie świata! To taniec, który podnosi na duchu, pozwala na wyzwolenie energii i ukazuje piękno tańca każdego dnia.
📅 Dołącz do Nas!

Czy czujecie ten jazzowy rytm? Jeśli tak, to zapraszamy do naszej tanecznej rodziny! Dołączcie do naszych jazzowych spotkań, gdzie każdy krok to uśmiech i pozytywna energia.

Dajcie się porwać jazzowym emocjom i odkryjcie swoją taneczną duszę! 🎶💖 #KursJazzu #SwobodaIRadość #TaniecToSzczęście

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!