Regulamin Akademii Tańca Esens

Zadzwoń do nas:

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGULAMIN

1. Jeśli z ważnych przyczyn nie możecie wykorzystać całego karnetu i jest on najwyżej tydzień po terminie ważności, zwrócimy Wam 50% wartości niewykorzystanych lekcji.

2. Jeśli z ważnego powodu musicie przerwać kurs, zgłoście ten fakt - zawiesimy karnet do wykorzystania na kolejny etap kursu lub przepiszemy pozostałe wejścia na poczet innych zajęć w naszych placówkach.

3. Jeśli nie możecie przyjść na zajęcia, w okresie ważności karnetu możecie odrobić nieobecność na innych zajęciach tzw."odróbka".

4. Na zajęcia wpuścimy Was tylko po wcześniejszym zgłoszeniu się do Punktu Obsługi Klienta.

5. Na salę możecie wejść tylko w obuwiu zmiennym.

6. Każdy karnet na zajęcia grupowe ma swoją ważność, po upływie terminu ważności, niewykorzystane zajęcia przepadają.

7. Zajęcia indywidualne można odwołać lub przełożyć na inny termin nie później niż 24h przed rozpoczęciem zajęć.

8. Za zgubienie kluczyka jesteśmy zmuszeni pobrać od Was opłatę w wysokości 50 zł.

9. Prosimy przychodzić 10 minut przed rozpoczęciem zajęć.

10. Prosimy o przychodzenie na ostatnie zaplanowane - w danym dniu- zajęcia z grafiku nie później niż 15 minut od ich rozpoczęcia. Jeżeli przyjdą Państwo po upływie 15 minut, może się zdarzyć, że nie będzie już pracownika Punktu Obsługi Klienta.

11. Każdy uczestnik zajęć bierze udział w zajęciach na podstawie własnych badań lekarskich.

12. Akademia Tańca Esens ma możliwość przesunięcia daty rozpoczęcia kursu, jeśli liczba osób zapisanych na zajęcia jest niższa od ustalonego limitu.

13. Reklamacje finansowe rozpatrujemy jedynie po okazaniu potwierdzenia wpłaty, w terminie 14 dni od daty sprzedaży.

14. Zapisując się na zajęcia w Akademii Tańca Esens wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach informacyjnych oraz marketingowych.

 

ZASADY DLA POSIADACZY KART ZNIŻKOWYCH 

 Korzystanie z Multisport

  1. Akademia Tańca Esens akceptuje karty "Multisport Plus" TYLKO dla wybranych kursów tańca dla dorosłych, z wyłączeniem zajęć Pole Dance. Aby sprawdzić, czy Twój kurs kwalifikuje się do zniżki, wejdź na plan kursów (link) kliknij w link "zapisz się" lub "dopisz się" i sprawdź czy podczas zapisu istnieje opcja wyboru karty zniżkowej.
  2. Aby korzystać z karty Multisporty na zajęciach typu kurs należy przed pierwszymi zajęciami uiścić 50 zł kaucji zwrotnej, która zostaje zwrócona na konto bankowe kursanta po zakończonych zajęciach, jeżeli uczestnik będzie miał 100% frekwencję.
  3. Aby uzyskać zwrot kaucji należy uzupełnić odpowiedni formularz, który znajduje się na naszej stronie pod linkiem: http://www.esens.com.pl/index.php/o-nas/zwrot-kaucji-benefit
  4. Pieniądze zostaną przelane na konto uczestnika w ciągu 14-30 dni roboczych.
  5. Z karty Multisport można skorzystać dowolną ilość razy dziennie na każdej z lokalizacji.

Korzystanie z Medicover

Akademia Tańca Esens akceptuje karty "Medicover" TYLKO dla wybranych kursów tańca dla dorosłych, z wyłączeniem zajęć Pole Dance. Aby sprawdzić, czy Twój kurs kwalifikuje się do zniżki, wejdź na plan kursów (link) kliknij w link "zapisz się" lub "dopisz się" i sprawdź czy podczas zapisu istnieje opcja wyboru karty zniżkowej. Klienci korzystający z kart zniżkowych Medicover dopłącają do każdych zajęć 5 zł.

Kursant korzystający z OK System wysyła SMS pod numer 661000556 o treści:

    • Akademia Tańca Esens BIELANY WROCŁAWSKIE sms o treści 36614
    • Akademia Tańca Esens UL. ROBOTNICZA 70J sms o treści:

                   7537 Kursy Robotnicza
                   7536 Openy Robotnicza
                   7538 Indywidualne Robotnicza

SMS powinien być wysłany nie wcześniej niż 15 minut przed rozpoczęciem zajęć i nie później niż w momencie ich rozpoczęcia.

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!