High Heels

Zadzwoń do nas:

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

PN
 
WT
 
ŚR

 

18:00-19:00

High Heels

RkSK89

Alisa Aheyeva

START:
8 listopada 2023

Robotnicza70j

CZ
 
PT
 
SO
 

👠 Czas na Ekstra Kobiecą Przygodę! Sprawdź nasz Mega Kurs High Heels we Wrocławiu! 💃

Masz ochotę wyrazić swoją super kobiecość w sposób pełen energii i mocy? Tutaj to jest do zrobienia! Mamy dla ciebie nasz super Kurs High Heels, stworzony specjalnie dla pewnych siebie i stylowych dziewczyn. To szansa, żeby poczuć się ekstra pewnie, uwolnić swój styl i pokazać światu, co masz w sobie!

🌟 Czuj Moc Kobiecości: Kurs High Heels to nie tylko nauka tańca – to ekscytująca przygoda, która da ci pewność siebie i pokaże, że bycie sobą to naprawdę fajna rzecz. Taniec w wysokich obcasach przeniesie twoje ruchy na wyższy level magii!

👠 Twój Unikalny Taneczny Styl: To nie tylko o butach na obcasie – chodzi też o to, w jaki sposób ruszasz się i emanujesz pewnością siebie, tworząc niesamowitą aurę. U nas nauczysz się tej sztuczki i odkryjesz nowy wymiar swojego fantastycznego stylu.

🎶 Wielka Różnorodność w Jednym Tanie: High Heels to więcej niż tylko "taniec na obcasach". To mix stylów takich jak JazzFunk, Sexy Dance, Twerk, a nawet trochę Hip-Hopu i baletu. To taniec, który pozwoli ci wyrazić siebie na swój sposób, czerpiąc z wielkiej różnorodności.

🩰 Piękno Ruchu i Pozytywnej Energii: High Heels to taniec pełen pasji i mocy. Twoje ruchy zyskają płynność, elegancję i super akcenty. A z wysokimi obcasami twoje nogi nabiorą super proporcji!

🌈 Miłość do Siebie i Zabawa z Tańcem: Nasz kurs to nie tylko nauka tańca – to czas, żeby pokochać swoje ciało i zbudować pewność siebie. To miejsce, gdzie możesz zadbać o siebie i poczuć, że jesteś super ważna i wyjątkowa.

🏆 Twoja Osobista Kobieca Rewolucja: High Heels to nie tylko taniec, to przygoda, która pozwoli ci poznać nowe koleżanki, uwolnić swoją energię i odkryć moc swojej kobiecości.

📅 Zapisz Się na Kurs High Heels: Nie trać okazji! Nasze kursy to świetna szansa, żeby odkryć moc swojej kobiecości i poczuć się pewnie jak nigdy przedtem. Kliknij poniżej i dołącz do naszej niesamowitej przygody!

👠 Chcę Spróbować High Heels we Wrocławiu

Teraz to twój czas, żeby pokazać światu swoją super kobiecość i być pewną siebie, jak nigdy wcześniej. Razem napiszemy taneczną historię o twojej mocy i radości!

 

 

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!