Pole Dance

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00, sob.10:00-18:00 (POK)
+ 48 515 207 509
pn-pt 10:00-21:00, sob-ndz-10:00-18:00 (Biuro)

Pole dance wrocław

Plan tworzonych grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum 10 zapisanych osób. Grupa liczy maksymalnie 12 osób!

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ TRWAJĄCE KURSY DO KTÓRYCH MOŻESZ SIĘ DOPISAĆ.

Plan trwających grup:

PN

18:00-19:00

Pole Dance

RkDM37
Marietta Marietta

start:
3 czerwca 2019

Robotnicza70j


19:00-20:00

Pole Dance

RoSO18
Marietta Marietta


Robotnicza70j

WT

18:00-19:00

Pole Dance

RkDM36
Marietta Marietta

start:
7 maja 2019

Robotnicza70j


19:00-20:00

Pole Dance

RoDM2
Marietta Marietta

start:
29 stycznia 2019

Robotnicza70j

ŚR
 
CZ
 
PT

19:00-20:00

Pole Dance

RoSO15
Marietta Marietta

start:
1 września 2017

Robotnicza70j

SO
 


NAJLEPSI TRENERZY I NOWOCZESNE STUDIO

Zapraszamy serdecznie na zajęcia wszystkie panie bez względu na wiek i budowę ciała!!! Akademia Tańca Esens - zaprasza do nauki tej doskonałej dyscypliny. Pole dance (czyli taniec na rurze) to połączenie akrobatyki, fitnessu, i kobiecego tańca.

Pole Dance to doskonała metoda na wymodelowanie zgrabnej sylwetki i zrzucenie zbędnych kilogramów. W naszym studio na zajęciach poprawisz ogólną kondycję, wzmocnisz i ujędrnisz całe ciało i poprawisz koordynację ruchową. Twoje ciało nabierze siły, gibkości i elastyczności, co w znaczny sposób pozytywnie wpłynie na samopoczucie i nastrój.

Ponieważ pole dance jest również formą ekspresji artystycznej, w zależności od indywidualnych preferencji kursantki ćwiczenia mogą przybrać formę akrobatyki sportowej lub też uwodzicielskiego tańca. 

Taniec na rurze poleca się także osobom skrytym i nieśmiałym. Uczestnictwo w zajęciach podnosi poczucie własnej wartości i pewności siebie, rozluźnia i odstresowuje. Te zajęcia to po prostu świetna zabawa przy muzyce, w kobiecym gronie. 

Pole dance nie wymaga wcześniejszego przygotowania sportowego oraz tanecznego. Zajęcia Pole Dance są prowadzone na poziomie początkującym P0, i rozpoczynają się od rozgrzewki, rozciągania, a następnie bazują na opanowaniu prostej choreografii z elementami gimnastycznymi.

Ćwiczenia należy wykonywać w stroju fitness- krótki rękaw, krótkie spodenki, na stopach obuwie sportowe, baletki. Przed zajęciami nie należy smarować ciała olejkami lub tłustymi balsamami.


REGULAMIN ZAPISU NA KURSY POLE DANCE

1. Osoby posiadające systemy zniżkowe MULTISPORT, OK SYSTEM mogą uczęszczać bezpłatnie tylko w zajęciach typu OPEN (zielone na grafiku).
2. Na zajęcia typu
Kurs (niebieskie na grafiku) nie honorujemy kart zniżkowych. Chcąc uczestniczyć w zajęciach należy kupić karnet.

3. Na zajęciach obowiązuje strój sportowy. Prosimy również o obuwie zmienne.
4.
Przed zajęciami pamiętamy, aby zgłosić swoją obecność w Punkcie Obsługi Klienta.

5. Jeżeli nie będą mogli Państwo przybyć na zajęcia prosimy o informację telefonicznie lub meilowo. Istnieje możliwość odrabiania zajęć w innym terminie z inną grupą.
6. Na zajęcia Pole Dance przychodzimy z dobrym humorem :)


Ciekawostki na temat Pole Dance:

UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Słowa kluczowe: Pole Dance Wrocław, Pole Dance Studio, Pole Dance Institute

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka