Modern Jazz

Zadzwoń do nas:

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

modern jazz wrocław

Plan grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT

 

17:00-18:00

RkML16

Weronika Cisinska

START:
29 marca 2024

Robotnicza70j

SO
 

 

Kurs Modern Jazz we Wrocławiu: Odkryj Wyjątkowy Świat Tańca! 💃🎉

Czy marzysz o tańcu, który pozwoli Ci wyrazić siebie poprzez ruch i muzykę? Szukasz wyjątkowej formy ekspresji artystycznej? Nasz kurs Modern Jazz we Wrocławiu to idealna propozycja dla Ciebie! Poznaj magię tańca, odkryj swoje możliwości i rozwijaj się w inspirującej atmosferze.
🌟 Dlaczego Kurs Modern Jazz?

🎵 Elastyczność Ruchu: Modern Jazz to styl, który zachwyca elastycznością i ekspresją. Nauczysz się płynnych, organicznych ruchów, które pozwolą Ci wyrazić emocje i opowieści za pomocą ciała.

🌈 Wyrazistość i Indywidualność: W modern jazzie nie ma ograniczeń. To taniec, który zachęca do tworzenia własnych ruchów, interpretacji i stylu, pozwalając Ci być sobą na parkiecie.

🔧 Technika i Rozwój: Nasz kurs skupia się nie tylko na choreografii, ale także na technice tańca. Rozwijaj zdolności motoryczne, siłę i koordynację, jednocześnie doskonaląc swoje umiejętności taneczne.
🩰 Nasza Oferta:

🕺 Doświadczony Instruktor: Nasz instruktor to pasjonat tańca modern jazz z bogatym doświadczeniem. Jego wiedza i zaangażowanie pomogą Ci osiągnąć taneczne cele.

🌟 Przyjazna Atmosfera: Nasza szkoła tańca to miejsce, w którym każdy jest mile widziany. Tworzymy przyjazne i wspierające środowisko, w którym możesz rozwijać się swobodnie.

🏙️ Wrocławski Klimat: Nasz kurs odbywa się we Wrocławiu - dynamicznym i kulturalnym mieście. Tańcz w sercu Wrocławia i czerp inspirację z jego energii!
📅 Zapisy i Kontakt:

Jeśli chcesz dołączyć do naszej tanecznej rodziny i odkryć urok Modern Jazzu, nie zwlekaj! Zapisz się już dziś na nasz kurs Modern Jazz we Wrocławiu. Kliknij w na powyższym planie link "zapisz się" lub "dopisz się".

Daj swoim tanecznym marzeniom skrzydła i dołącz do nas na parkiecie! 🕺💃 #KursModernJazzWrocław #SzkołaTańcaWrocław #ElastycznośćIRozwój

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!