7-12 Breakdance

Zadzwoń do nas:

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Plan grup

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ

 

17:00-18:00

7-12 Breakdance

BkDM251

Mikolaj Mikolaj

START:
4 grudnia 2023

Bielany

PT
 
SO
 

Odkryj Świat Tańca z Kursami Breakdance dla Dzieci w Wieku 7-12 Lat! 🎉🕺

Drodzy Rodzice z Wrocławia,

Czy wiecie, że taniec to nie tylko ruch, ale także pasja, rozwój i radość dla Waszych dzieci? Pragniemy Wam przedstawić nasze fascynujące kursy tańca Breakdance dla dzieci w wieku 7-12 lat, dostępne właśnie we Wrocławiu! To wyjątkowa okazja, by dzieci mogły wyrazić siebie, rozwijać pewność siebie i zdobywać nowe umiejętności w dynamiczny i twórczy sposób.
💃 Dlaczego Wybrać Kurs Tańca Breakdance dla Dzieci?

Ruch z Pasją: Nasz kurs Breakdance to znacznie więcej niż tylko nauka kroków. To taniec z pasją, który pozwala dzieciom wyrazić swoje emocje, kreatywność i wyjątkowość.

Rozwój Umiejętności: Kurs ten nie tylko zapewni dzieciom rozrywkę, ale także pomoże im rozwijać umiejętności motoryczne, koordynację oraz zdolności taneczne.

Samodyscyplina: Breakdance to taniec wymagający pewnej dawki samodyscypliny i wytrwałości. Dzieci nauczą się pracy w grupie, słuchania instrukcji i osiągania celów.

Pewność Siebie: Każdy nowo opanowany ruch na parkiecie wzmacnia poczucie własnej wartości. Dzieci nabiorą pewności siebie, ucząc się nowych kroków i wykonywania ich przed innymi.
🕺 Nasza Oferta w Wrocławiu

Profesjonalny Instruktor: Nasz doświadczony instruktor to osoba, która doskonale rozumie potrzeby dzieci i potrafi przekazać im zamiłowanie do tańca.

Różnorodność Stylów: Nasz kurs nie ogranicza się tylko do Breakdance. Dzieci odkryją także inne style taneczne, które poszerzą ich horyzonty taneczne.

Przyjazna Atmosfera: Nasza sala to miejsce, w którym dzieci mogą wyrażać siebie, bawić się i tworzyć przyjaźnie w miłej i wspierającej atmosferze.
🎉 Zapisy i Kontakt

Jeśli pragniecie, by Wasze dzieci doświadczyły niezapomnianej przygody tanecznej, zachęcamy do zapisów na nasz kurs tańca Breakdance dla dzieci w wieku 7-12 lat, dostępny we Wrocławiu. Kliknijcie w link "zapisz się" lub "dopisz się" znajdujący sie na powyższym planie i dajcie swoim pociechom szansę na taneczne marzenia!

Dajmy naszym dzieciom szansę na taneczne piękno, rozwój i niezapomnianą przygodę na parkiecie! 🕺💃 #KursyBreakdanceWrocław #TaniecDlaDzieci #RozwijamyTalenty

 


Chcesz sprawdzić się w czymś nowym, możesz pochwalić się dobrą kondycją i jesteś wysportowany? Zapraszamy na breakdance!

 break2

 

Taniec ten narodził się w 1969 roku w Bronxie, dzielnicy Nowego Jorku. Polega na ewolucjach połączonych z czystym rytmicznym tańcem, płynnie wykonywanych do muzyki. Ten rodzaj tańca wymaga dobrych predyspozycji fizycznych, kondycji oraz doskonałego poczucia rytmu. Osoby tańczące breakdance nazywamy b-boys(mężczyzna) lub b-girls (kobieta). Nazwa ta powstała od słowa "beat boy", czyli człowieka tańczącego do beatu (rytmu). Stopniowo wspinaj się po drabinie doskonałości, stań się b-boy'em lub b-girl.

 

 


 

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!