Półkolonie Wrocław

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 15:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 15-20 (Biuro)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

polkolonie 2022 krainaHH 1200

Akademia Tańca Esens zaprasza dzieci w wieku 6-12 Twoje dziecko do tanecznego spędzenia czasu na zimowych półkoloniach!
Oferujemy 5 dni pełnych tańca, nowych umiejętności, kreatywności i uśmiechów! Oprócz tego moc atrakcji, animacji, zajęć plastycznych, wszystko to pod doskonałą opieką instruktorską!

Dlaczego warto wybrać Taneczne Półkolonie w Esens?

  1. Ponad 4 h tańca każdego dnia. Stawiamy na rozwój fizyczny Twojego dziecka. Podczas różnorodnych zajęć tanecznych dziecko pozna nowe figury i zyska świadomość ciała.
  2. Inspirujące warsztaty plastyczne. Każdego dnia uczestnicy półkolonii będą mieli okazję stworzyć awangardowe dzieła! A to wszystko dzięki nieszablonowym technikom plastycznym, które poznają podczas tanecznych półkolonii.
  3. Rozwijające pokazy filmowe. Ciało musi odpocząć podczas wspólnego oglądania filmu! 
  4. Pionierskie gry edukacyjne. Podczas półkolonii, każdy będzie mógł skorzystać z rozwijających gier planszowych, które nie tylko umilą czas, ale przede wszystkim pozytywnie wpłyną na wyobraźnię dziecka.
  5. Taneczne wyzwania. Uczestnicy półkolonii będą mieli szansę na uwolnienie swoich emocji i próbę byciem choreografem :) Planowany jest występ przed publ9icznością na zakończenie półkolonii, gdzie każde dziecko będzie miało możliwość zaprezentowania swoich nowo nabytych umiejętności we własnej choreografii tanecznej.
  6. Wideo - i fotorelacji z zajęć. Po zakończeniu półkolonii udostępniamy zdjęcia i filmiki z zajęć i występu! Droga do sukcesu zostanie zarchiwizowana!


Nie ma znaczenia, czy to będzie pierwsze zapoznanie dziecka z tańcem, czy Twoje dziecko ma już doświadczenie! Nasz program umożliwi rozwój każdemu niezależnie od wniesionych umiejętności! Skutecznie zainspirujemy Twoje dziecko, aby poznało nowy ruch/krok, którego jeszcze nie zna.

Półkolonie odbywać się będą od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do godz. 16:00. Natomiast opieka zaczyna się już od 8 rano!

Cena 549,99 zł/ os. (w cenie śniadania + obiady)

Półkolonie taneczne odbywają się w dwóch siedzibach: ul. Robotnicza 70j oraz CH Aleja Bielany

 

Drogi Rodzicu, zrób dziecku i sobie :) prezent  - niezapomniane wspomnienia, nowe towarzystwo oraz umiejętności! A może nowe marzenia też?

Czekamy na sali!

  ZAPISZ SIĘ  

 

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!