High Heels

Zadzwoń do nas:

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

👠 Czas na Twoją Kobiecą Rewolucję! Odkryj Kurs High Heels we Wrocławiu! 💃

Czy marzysz o wyrażeniu swojej kobiecości w sposób wyjątkowy i pełen poweru? U nas to możliwe! Przedstawiamy Ci nasz ekskluzywny Kurs High Heels, stworzony specjalnie dla silnych i pięknych kobiet, które chcą poczuć się pewnie, wyzwolone i zadziwiająco stylowe!

🌟 Kurs High Heels - Twój Klucz do Kobiecości: Wrocławskie Kobiety, przygotujcie się na tańczenie w wysokich obcasach, które przemienią Wasze ruchy w czystą magię! Nasz kurs to znacznie więcej niż nauka tańca - to podróż, która wzmocni Twoją pewność siebie i pokaże, że kobiecość to potężna siła.

👠 Sekret Kobiecego Wizerunku: Nie chodzi tylko o buty na obcasie - chodzi o to, jak się ruszasz, jak emanujesz pewnością siebie i jak tworzysz niezapomnianą atmosferę. U nas nauczysz się tej sztuki i odkryjesz nowy wymiar kobiecej elegancji.

🎶 Różnorodność w jednym Tańcu: High Heels to nie tylko "wysokie obcasy". To połączenie stylów takich jak JazzFunk, Sexy Dance, Twerk, a nawet elementy Hip-Hopu i baletu. To taniec, który inspiruje, pozwala wyrazić siebie i czerpać z różnorodności.

🩰 Piękno Ruchu i Energii: High Heels to taniec pełen pasji i energii. Twój ruch nabierze płynności, elegancji i ostrych akcentów. A dzięki szpilkom Twoje nogi nabiorą magicznie długich proporcji!

🌈 Miłość do Siebie i Terapia Dla Duszy: Nasz kurs to nie tylko taniec - to rytuał miłości do swojego ciała i budowania pewności siebie. To Twoja przestrzeń, by zatroszczyć się o siebie i poczuć, że jesteś piękna i wyjątkowa.

🏆 Twoja Kobieca Rewolucja z Nami: Nie traktuj High Heels jako "tylko taniec". To podróż, która połączy Cię z nowymi przyjaciółkami, wyzwoli Twoją energię i pomoże odkryć potencjał Twojej kobiecości.

📅 Zapisy na Kobiecy Kurs High Heels: Zarezerwuj swoje miejsce już teraz! Nasze kursy to wyjątkowa okazja dla Wrocławskich Kobiet, by odważnie wkroczyć w świat kobiecej siły i piękna. Kliknij poniżej i dołącz do naszej ekscytującej przygody!

👠 Dołącz do Kursu High Heels we Wrocławiu

To jest Twój czas na wydobycie pełni swojej kobiecości i poczucia się pewnie jak nigdy wcześniej. Razem stworzymy taneczną historię, która opowiada o Twojej mocy i radości!

PN
 
WT

 

20:00-21:00

High Heels

RkSK92

Alisa Aheyeva

START:
19 marca 2024

Robotnicza70j

 

20:00-21:00
new

High Heels

RkSK93

Alisa Aheyeva

Robotnicza70j

ŚR

 

18:00-19:00

High Heels

RkSK94

Alisa Aheyeva

Robotnicza70j

 

18:00-19:00

High Heels

RkSK89

Alisa Aheyeva

START:
8 listopada 2023

Robotnicza70j

 

20:00-21:00

High Heels

BkSK18

Wiktoria Michalik

START:
21 lutego 2024

Bielany

CZ

 

19:00-20:00
new

High Heels

BkSK19

Wiktoria Michalik

START:
25 lipca 2024

Bielany

PT
 
SO
 
ND
 

 

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!