2-4 Mix Taneczny

Zadzwoń do nas:

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Plan grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


🌟✨ Odkryjcie Magiczny Świat Ruchu w Szkole Tańca dla Dzieci we Wrocławiu! ✨🌟

Czas spędzony razem z Waszym małym skarbem to chwile niepowtarzalne i bezcenne. Dlatego właśnie zachęcamy Was do zanurzenia się w tej wyjątkowej przygodzie tanecznej, która łączy Was jeszcze mocniej.

🎶👣 Tańczcie razem, eksplorujcie razem: Nasza propozycja to znacznie więcej niż tylko zajęcia taneczne. To prawdziwa uczta dla zmysłów i rozwoju Waszego dziecka. Wyobraźcie sobie, jak Twój mały skarb odkrywa radość tańca i poznaje świat w rytm muzyki, otoczony Waszą miłością i wsparciem. To więcej niż taniec - to wspomnienia, które pozostaną w Waszej pamięci na zawsze.

🩰🤸‍♂️ Mix Taneczny - Różnorodność, kreatywność: Nasze kursy to jak magiczny wachlarz radości i możliwości. Balet, gimnastyka, akrobatyka, stretching - wszystko to czeka na Was i Wasze dziecko. A to dopiero początek! Dzieci w wieku 2-4 lat to małe skarby talentu, gotowe do odkrycia swojego potencjału.

💖🤗 Tworzymy bezpieczną przestrzeń: Nasza Akademia to miejsce, gdzie akceptacja i miłość są podstawą. To nie tylko nauka kroków, ale także budowanie pewności siebie i pozytywnego obrazu ciała. Tutaj Wasz maluch może swobodnie wyrażać siebie poprzez ruch i muzykę.

🎭👩‍🏫 Nasi doświadczeni Instruktorzy: To prawdziwi magicy w nawiązywaniu relacji z dziećmi. Jako artyści tworzą magiczne więzi od pierwszego dnia, dając Waszemu dziecku przestrzeń do rozwoju w atmosferze pełnej uśmiechu i zabawy.

🌠🌈 Dajcie skrzydła waszemu dziecku: Nasza szkoła tańca dla dzieci to nie tylko nauka tańca, to podróż odkrywania samego siebie w rytmie przygody. Niech Wasza pociecha stanie się gwiazdą na parkiecie życia już od najmłodszych lat.

📆 Terminy i Zapisy: Skrzydła gotowe do startu? Dołączcie do nas i razem dajcie Waszemu dziecku wyjątkową szansę na odkrycie pasji i talentu poprzez taniec! Kursy dla dzieci w wieku 2-12 lat, czekają na Was!

👉 Dołącz do Kursu Tanecznego dla Dzieci we Wrocławiu!

Przyjmijcie zaproszenie do tańca, do wspólnego odkrywania radości i wyrażania siebie. Razem twórzcie niezapomniane chwile i dajcie skrzydła Waszemu dziecku!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!