4-6 Hip Hop

Zadzwoń do nas:

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PN
 
WT
 
ŚR

 

18:00-19:00

4-6 Hip Hop

BkDM249

Wiktoria Michalik

START:
27 września 2023

Bielany

CZ
 
PT
 
SO
 
ND
 

🎉 Odkryj Magiczny Świat Kursów Tańca dla Dzieci we Wrocławiu - Hip Hop, Radość i Rozwój! 🕺💃

Szukasz niepowtarzalnej szansy, by Twój maluch odkrył pasję do tańca? Przedstawiamy Ci wyjątkowe Kursy Tańca dla Dzieci we Wrocławiu, dostępne w renomowanej Akademii Tańca Esens. Nasza oferta obejmuje również dynamiczny Hip Hop, który nie tylko przyniesie radość, ale także wpłynie zbawiennie na rozwój Twojego dziecka!

🌟 Rozwój poprzez ruch i zabawę: Nasze Kursy Tańca to magiczny sposób na wszechstronny rozwój Twojego małego skarba. Dzieci nie tylko bawią się, ale także rozwijają zdolności motoryczne, wyobraźnię i pewność siebie.

🎶 Hip Hop pełen energii: Dla tych, którzy pragną poznać nowe trendy, mamy dynamiczny Hip Hop! Twój maluch wcieli się w rytmiczne kroki, zdobywając umiejętności taneczne przy rytmach ulubionej muzyki.

🤝 Wspólne przygody i przyjaźnie: Nasza szkoła tańca to miejsce, gdzie Twoje dziecko spotka rówieśników o podobnych zainteresowaniach. Wspólne treningi i występy to szansa na budowanie relacji i nawiązywanie nowych przyjaźni.

🎈 Pewność siebie i wyraz indywidualny: W Akademii Tańca Esens, Twoje dziecko nie tylko będzie tańczyć, ale również odkryje swój wyjątkowy styl. To idealny sposób na wzmocnienie pewności siebie i kreatywności.

🌈 Kreatywne treningi z profesjonalistami: Nasza kadra instruktorów to doświadczeni pasjonaci tańca. Z miłością i zaangażowaniem poprowadzą Twoje dziecko przez każdy krok, dając im najlepszą możliwą naukę.

🏆 Niezapomniane sukcesy: Nasze kursy kulminują w emocjonujących występach, które zapewnią Twojemu dziecku niezapomniane chwile na scenie! To wzmacniające doświadczenie, które zostanie z nimi na całe życie.

📅 Terminy i zapisy: Miejsca są ograniczone, dlatego warto działać szybko! Daj swojemu dziecku wyjątkową okazję do odkrycia miłości do tańca. Kliknij poniżej i zapisz je na inspirujący Kurs Tańca w Wrocławiu już teraz!

Z nami Twoje dziecko stanie się częścią tanecznej magii, zdobywając umiejętności, relacje i niezapomniane wspomnienia. Pozwól im zaszaleć na parkiecie w Akademii Tańca Esens, by odkryć potęgę tańca!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!