7 - 12 Tik Tok Dance

Zadzwoń do nas:

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

PN
 
WT
 
ŚR

 

17:00-18:00

7 - 12 Tik Tok Dance

BkDM248

Wiktoria Michalik

START:
27 września 2023

Bielany

CZ
18:00-19:00

7 - 12 Tik Tok Dance

BkDM202

Wiktoria Michalik

START:
21 września 2023

Bielany

PT
 
SO
 

🌟 Odkryj Nowy Świat Tańca TikTok – Zapisz Dziecko Już Dziś! 🌟

Czy wiesz, że Twoje dziecko może stać się prawdziwą gwiazdą TikToka? Wchodząc na platformę, dziecięcy świat stał się pełen energii, muzyki i tańca. Dlaczego by nie wykorzystać tej pasji do czegoś więcej? Przedstawiamy Ci nasz niepowtarzalny kurs tańca TikTok, który przeniesie Twoje dziecko na ścieżkę kreatywności, ruchu i radości!

🕺💃 Nasze zajęcia to nie tylko nauka – to ekscytująca podróż po świecie tańca! Oto, dlaczego nasz kurs jest wyjątkowy:

🌈 Najnowsze Trendy TikToka: Nasz doświadczony instruktor poprowadzi dzieci przez najgorętsze trendy taneczne na TikToku. Twoje dziecko będzie na bieżąco z tym, co modne i stylowe, ucząc się choreografii, która wciągnie ich w wir wirtualnej zabawy.

🎉 Wspólna Przygoda: Każde zajęcia kończymy spektakularnym nagraniem! Dzieci nie tylko się uczą, ale też kreują coś wyjątkowego i twórczego. Ich talent zostanie uwieczniony w wirtualnej przestrzeni, a Ty będziesz dumny(-a) z ich osiągnięć.

🎵 Wieloraki Rozwój: Trendy TikToka to nie tylko krokówka! Nasze zajęcia wprowadzą dzieci w świat różnorodnych stylów tanecznych, takich jak HipHop, JazzFunk, Tańce Nowoczesne i wiele innych. To szansa na wszechstronny rozwój artystyczny i fizyczny.

🧡 Pasja i Przyjaźń: W grupie swoich rówieśników dzieci odnajdą osoby o podobnych zainteresowaniach. To nie tylko nauka tańca, ale także okazja do nawiązania nowych przyjaźni i dzielenia się pasją.

👨‍👩‍👧‍👦 Dla Kogo? Nasz kurs jest dedykowany dzieciom w wieku od 7 do 12 lat. Nie potrzebują one wcześniejszego doświadczenia tanecznego – u nas każde dziecko znajdzie swoje miejsce i szansę na rozwinięcie swojego talentu.

📅 Terminy i Zapisy: Mamy ograniczoną liczbę miejsc, więc zachęcamy do szybkiego zapisywania się! Terminy zajęć dostosowaliśmy do szkolnych obowiązków, aby każde dziecko mogło wziąć udział w naszej tańcującej przygodzie.

Nie czekaj! Pozwól swojemu dziecku wkroczyć na ścieżkę pasji, tańca i kreatywności. Kliknij poniżej i zapisz je na nasz niezwykły kurs tańca TikTok już dziś!

👉 Zapisz Dziecko na Kurs TikTok

Razem stworzymy magiczne momenty, które pozostaną na długo w sercach i na ekranach. Niech Twoje dziecko stanie się częścią tej ekscytującej rewolucji tanecznej już teraz!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!