7-12 Taniec Towarzyski

Zadzwoń do nas:

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Plan grup:

PN
 
WT

 

16:30-17:30

7-12 Taniec Towarzyski

BkDM227

Instruktorzy

START:
8 września 2023

Bielany

 

17:30-18:30

7-12 Taniec Towarzyski

RkDM163

Malgorzata Spryszak

START:
26 września 2023

Robotnicza70j

ŚR
 
CZ
 
PT

 

16:00-17:00

7-12 Taniec Towarzyski

BkDM227

Instruktorzy

START:
8 września 2023

Bielany

SO
 
ND
 


🕺🌟 Serdecznie Zapraszamy do Renomowanej Szkoły Tańca we Wrocławiu! 💃

Witajcie w miejscu, gdzie taniec to więcej niż ruch - to kultura, pasja i rozwój! 🎉 Przedstawiamy nasz ekscytujący i wszechstronny kurs Taniec Towarzyski 7-12 dla dzieci!

👯‍♀️ Dołącz do Klubu Tancerzy Towarzyskich: Zapraszamy do dołączenia do naszego klubu tańca towarzyskiego dla dzieci we Wrocławiu! Tutaj młodzi tancerze rozwijają umiejętności, uczestniczą w turniejach i poznają magię tańca towarzyskiego w formie sportowej.

🌟 Wprowadź Młodych Tancerzy w Fascynujący Świat Tańca Towarzyskiego: Nasza Akademia Tańca Esens przygotowała ten kurs, aby otworzyć przed młodymi tancerzami drzwi do fascynującego świata tańca towarzyskiego.

💃 Więcej niż Kroki - Wartości i Elegancja: Taniec Towarzyski to nie tylko nauka kroków, to wartości takie jak współpraca, elegancja i wyrazistość. To nie tylko taniec - to styl życia, który rozwija charakter i ciało.

👠 Strefa Tańca Towarzyskiego - Różnorodność na Parkiecie: W wieku 7-12 lat uczestnicy odkryją różnorodność taneczną. Poznają pięć tańców standardowych, w tym walce angielski i tango, oraz pięć tańców latynoamerykańskich, takich jak samba czy rumba.

👑 Doświadczeni Instruktorzy - Przewodnicy w Świecie Tańca: Nasi instruktorzy, zdobywcy licznych turniejowych zwycięstw, wprowadzą Twoje dziecko w świat Taniec Towarzyski. Ich pasja i profesjonalizm sprawią, że nauka stanie się fascynującą podróżą w świat elegancji i rytmu.

🌈 Warsztaty i Inspiracja: Oprócz standardowych zajęć oferujemy również warsztaty taneczne, które poszerzą umiejętności i wiedzę. Nasza szkoła taneczna to miejsce, gdzie pasja i inspiracja łączą się w twórczy taneczny świat.

🏆 Taniec Towarzyski dla Dzieci we Wrocławiu: Nasza oferta kursu Taniec Towarzyski 7-12 to doskonały wybór dla młodych tancerzy. Pozwól swojemu dziecku zanurzyć się w kulturze tanecznej, rozwijając umiejętności i odkrywając piękno towarzyskiego tańca.

📆 Terminy i Zapisy: Daj swojemu młodemu tancerzowi szansę na rozwój, pasję i artystyczną podróż. Dołącz do nas już teraz i razem odkryjcie piękno i wyrazistość Taniec Towarzyski 7-12!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!