7-12 Balet

Zadzwoń do nas:

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kids Balet

Plan tworzonych grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO

 

12:00-13:00
new

7-12 Balet

BkDM269

Alisa Aheyeva

START:
6 lipca 2024

Bielany

ND
 

🩰🕺 Zapraszamy do Naszej Renomowanej Szkoły Tańca we Wrocławiu! 💃

Witajcie w miejscu, gdzie piękno, pasja i rozwój tanecznego talentu splatają się w jedno! 🌟 Przedstawiamy nasz inspirujący i wszechstronny kurs 7-12 Balet dla dzieci!

🩰 Odkryj Świat Elegancji i Piękna: Nasza Akademia Tańca Esens przygotowała ten kurs, aby wprowadzić młodych tancerzy w piękny i wytworny świat tańca baletowego. To nie tylko nauka kroków, to podróż w historię i kulturę tańca!

💃 Elegancja, Wyrazistość i Gracja: Kurs 7-12 Balet to rozwijanie wyrazistości, elegancji i gracji w ruchu. Zajęcia kształtują zdolności motoryczne oraz postawę ciała. To nie tylko nauka, to taneczna podróż ku doskonałości!

🩰 Rozwijaj Umiejętności Techniczne: Podczas naszych zajęć, dzieci odkryją zarówno technikę klasyczną, jak i elementy nowoczesne baletu. Ćwiczenia rozciągające, koordynacyjne i siłowe pozwalają na rozwinięcie wyjątkowych umiejętności tanecznych.

💫 Instruktorzy Z Pasją: Nasi doświadczeni instruktorzy, z pasją do tańca i bogatym dorobkiem scenicznym, wprowadzą Twoje dziecko w świat 7-12 Balet. Ich profesjonalizm sprawi, że nauka stanie się fascynującą podróżą w świat wyrafinowanej techniki i emocji.

🌈 Rozwijaj Pasję w Przyjaznym Środowisku: Nasza szkoła tańca dla dzieci we Wrocławiu to miejsce, gdzie pasja i rozwój idą w parze. Oferujemy nie tylko standardowe zajęcia, ale także ciekawe warsztaty taneczne, poszerzające horyzonty i rozwijające umiejętności.

👯 Dołącz do Nas i Odkryj Magię Baletu: Jeśli szukasz kursów baletu dla dzieci we Wrocławiu, nasza oferta kursu 7-12 Balet to doskonały wybór. Razem z nami, niech taniec stanie się dla Twojego młodego tancerza nie tylko formą ruchu, ale także źródłem pasji i wyrazistości.

🩰 Zapraszamy do Zapisów i Tańczmy Razem! 💃

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!