4-6 Balet

Zadzwoń do nas:

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Esens Balet 4-6 lat

Plan grup:

PN

 

16:00-16:45
new

BkDM231

Tatiana Tatiana

START:
3 czerwca 2024

Bielany

WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
17:00-18:00

BkDM219

Malgorzata Budzinska

START:
22 września 2023

Bielany

SO

 

10:00-11:00
new

BkDM256

Alisa Aheyeva

START:
6 lipca 2024

Bielany

ND
 

🩰🌟 Zapraszamy do Cenionej Szkoły Tańca we Wrocławiu! 🌈

Witajcie w miejscu, gdzie elegancja, pasja i rozwój nabierają kształtu w magicznym świecie baletu! 🩰 Przedstawiamy nasz wyjątkowy kurs baletu dla dzieci w wieku 4-6 lat - Balet 4-6!

🌸 Wrażliwość na Piękno Ruchu: Nasza Akademia Tańca Esens stworzyła ten kurs, aby rozbudzić w dzieciach wrażliwość na piękno i estetykę ruchu. To nie tylko nauka tańca, to podróż przez świat elegancji, harmonii i wyrazistości.

💃 Elegancja w Przyjaznej Atmosferze: Nasze zajęcia to więcej niż lekcje - to zabawa, harmonia i piękno. W przyjaznej atmosferze każde dziecko ma swobodę, aby odkrywać magię tańca baletowego.

🩰 Doświadczeni Instruktorzy: Nasi instruktorzy, zakochani w tańcu, przekazują swoją miłość i wiedzę dzieciom. Zaprojektowaliśmy program, który łączy taniec baletowy sceniczny z fundamentami tańca klasycznego.

🌟 Piękno i Wytrwałość: Kurs baletu to więcej niż ruch. To nauka dyscypliny, kontroli ciała i technicznych fundamentów. To również zachwyt nad pięknem tańca klasycznego.

👣 Szansa na Odkrycie: Jeśli szukasz szkoły tańca dla dzieci we Wrocławiu, nasz kurs baletu to idealny wybór. To nie tylko nauka, to rozwijanie pasji i zdolności tanecznych w magiczny sposób.

🩰 Dołącz do Rodzicielskiej Społeczności: Daj swojemu dziecku szansę na piękno baletu i rozwijanie umiejętności tanecznych. Wybierz Kurs Balet 4-6 i dołącz do naszej społeczności rodziców, pragnących dać swoim dzieciom wyjątkową taneczną przygodę.

📅 Terminy i Zapisy: Paluszki gotowe do tańca? Dołączcie do nas i odkryjcie razem z nami, jak wspaniałe i magiczne może być tańczenie na paluszkach!

👉 Dołącz do Kursu Baletu - Balet 4-6

Dajcie swojemu maluchowi drogę do elegancji, piękna i pasji. Wybierzcie Kurs Balet 4-6 i razem z nami odkryjcie, jak niezwykłe może być tańczenie na cienkich liniach baletowych!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!