Taniec użytkowy {2na1} Discofox BP

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 15:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 15-20 (Biuro)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Plan tworzonych grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 

Plan trwających grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum 10 zapisanych osób i równowadze kobiet względem mężczyzn.


Jeżeli chcesz nauczyć się tańczyć tak, by błyszczeć na każdej dyskotece, weselu czy imprezie, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Taniec użytkowy, powszechnie zwany Discofoxem, jest idealny do tańczenia przy każdej muzyce, niezależnie od tego czy jesteś mistrzem tańca czy kompletnym laikiem. Jest bardzo prosty i szybko można się go nauczyć. Jego główną zaletą jest oryginalność kroków i zasad, a jednocześnie swoboda jaką się charakteryzuje. Jest tańcem bardzo uniwersalnym, który wpasuje się do każdej sytacji. Na kurs zapisujesz się osobno, dzięki czemu na zajęciach możesz tańczyć z różnymi partnerami/partnerkami. Błyszcz jak Travolta w filmie “Gorączka Sobotniej Nocy”, bo to właśnie ten film stał się inspiracją do stworzenia tego typu tańca.

Na kursy typu  taniec w parze zapisy bez partnera nie honorujemy żadnych kart zniżkowych.
Obowiązuje jedynie karnet płatny sprzedawany według taryfy zamieszczonej w cenniku.


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!