Charleston

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 15:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 15-20 (Biuro)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Esens Wrocław Charleston

CHARLESTON - amerykański taniec nazwany od miasta Charleston, w Południowej Karolinie. Charleston jest kojarzony z nielegalnymi barami w USA w czasach prohibicji. Tańczony w radosnym okresie międzywojennym (lata 20-te i 30-te) we wszystkich salach Ameryki i Europy. Kojarzony z atmosferą filmu Wielki Gatsby. Nieco inna forma Charlestona stała się popularna w latach trzydziestych i czterdziestych, kiedy to charleston został zaadaptowany do swingu – to 'Swing(ing) Charleston'. Obecnie przeżywa swą drugą młodość.

Taniec, który daje duże możliwości improwizacji, a przede wszystkim uwalnia emocje! Charakteryzuje się żywym tempem, ale możemy odnaleźć w nim elementy jazzu co dodaje mu uroku. Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy chcą się poczuć nieco jak w innym wymiarze, bo dzięki swojej ekspresyjności ten taniec przenosi każdego w inny, niepowtarzalny wymiar.


Plan tworzonych grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum 10 zapisanych osób i równowadze kobiet względem mężczyzn.

Plan trwających grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!