Burleska

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 15:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 15-20 (Biuro)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Burleska wrocław

Plan tworzonych grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum 10 zapisanych osób.

Plan trwających grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 


Dzięki temu kursowi możesz poczuć się, niczym tancerka rewii. Burleska, która powstała w XVIII wieku jako parodia poważnych tematów operowych, to taniec dla kobiet świadomych własnej wartości i wyzwolonych. Mimo swojego silnie erotycznego podłoża, Burleska nie ma nic wspólnego ze striptizem. W ATE nauczycie się określonego układu choreograficznego, przygotowanego przez naszego doświadczonego instruktora. Zajęcia odbywają się za zamkniętymi drzwiami, dzięki czemu każda z Was poczuje się swobodnie. Burleska pomaga odkrywać własną kobiecość, uczyć się tego, jak usiąść, żeby wyglądać na słodką, na pewną siebie, silną czy też przestraszoną. Uczycie się też własnego ciała, a także bycia odważnymi i niezależnymi.UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

 

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!