Pokazy tańca

Szkoła Tańca Wrocław

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przenieście się wraz z nami w energetyzujący świat tańców latynoamerykańskich za sprawą występów najlepszych z najlepszych! Gorące rytmy, prawdziwi mężczyźni, przepiękne kobiety w zwiewnych strojach, kuszący ruch bioder, napięcie między partnerami... Rozgrzejemy publiczność do czerwoności przy dźwiękach samby, cza-czy, rumby, paso doble, jive'a czy salsy.
A może chciałbyś na moment znaleźć się w dawnych czasach, dziś znanych już tylko z filmów czy ilustracji? W epoce długich sukni, eleganckich surdutów, piór i wszechobecnego savoir vivre'u? Urzeczywistnimy tę wizję, prezentując pary w walcu angielskim, walcu wiedeńskim, tangu, foxtrocie oraz quickstepie. Te tańce salonowe, wymagające dużej przestrzeni, łączą w sobie klasyczny szyk i dostojność z emocjami i energią. Daj się oczarować!


Pokazy tańca nowoczesnego, flamenco, tańca brzucha, sexy dance, pole dance i innych mogą być przeprowadzone przez kilkuosobową grupę tancerzy lub mogą obejmować występ solowy tancerzy, duetów lub dowolnej kombinacji.Realizujemy zamówienia specjalne. Koszt pokazu uzależniony jest od wybranej przez Państwa formy oraz czasu trwania i jest ustalany każdorazowo indywidualnie.

Jeśli chcecie Państwo przygotować się do szczególnego wieczoru, szukacie ciekawych pomysłów na oprawę wydarzenia lub imprezy nie mogliście trafić lepiej! Nasza szkoła jest elastyczna i otwarta na wszelkie propozycje wychodzące od Państwa. Jeśli macie jakieś specjalne życzenia, pomysły na przebieg pokazu - służymy pomocą. Jeżeli nie macie Państwo konkretnego planu działania oferujemy fachowe doradztwo i profesjonalne wykonanie.
Warto nam zaufać, z nami wszystko się uda!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!