Oferta dodatkowa

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00, sob.10:00-18:00 (POK)
+ 48 515 207 509
pn-pt 10:00-21:00, sob-ndz-10:00-18:00 (Biuro)

Taniec Towarzyski Młodzież

Plan tworzonych grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum 10 zapisanych osób i równowadze kobiet względem mężczyzn.

Plan trwających grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


Zajęcia, na których można poznać wszystkie rodzaje tańca towarzyskiego. Zajęcia dla młodzieży, aby rozwijali swoje umiejętności taneczne, kształtowali swoją osobowość. Dzięki różnorodności zajęć, na każdym spotkaniu gwarantowana jest świetna zabawa w miłym towarzystwie. W skład zajęć towarzyskich wchodzą zarówno gorące tańce latynoamerykańskie , jak i standardowe. Do tańców latynoamerykańskich możemy zaliczyć gorącą sambę, cha-cha-cha czy rumbę. Natomiast do tańców standardowych zaliczamy walc wiedeński, angielski jak i również tango, które uczy doskonałej koncentracji i zaangażowania emocjonalnego. Dzięki tej dużej różnorodności, na pewno nikt nie będzie się nudził. Jest to również świetna metoda do poznania po bliskich nam krajów i kultury która tam panuje. Świetna opcja dla dorastającej młodzieży, aby poznać samego siebie, nauczyć się ciężkiej i opłacalnej pracy, która daje korzyści i dążenia do własnych wyznaczonych celów jak i również kształtuje nasz silny charakter.


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka