Instruktorzy Esens

Szkoła Tańca Wrocław

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Plan tworzonych grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 

Termin startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum zapisanych osób dla danego kursu.


Wiktor Karasiński - Swoją przygodę z tańcem zaczął na trzecim roku studiów w Studenckim Klubie Tańca Towarzyskiego Politechniki Wrocławskiej, gdzie prowadził wiele animacji tanecznych, warsztatów oraz integracji studenckich. Przez trzy lata z rzędu rekrutowano go jako osobę prowadzącą warsztaty taneczne podczas Obozów Studentów PWr. Razem z partnerką brali udział w licznych pokazach tanecznych.
Obecnie profesjonalnie tańczy już 4 lata. Taniec towarzyski stał się jego pasją, co spowodowało, że wraz z partnerką biorą udział w  Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego, na których odnieśli wiele sukcesów. Zainteresował się również tańcami użytkowymi, ponieważ zafascynowało go połączenie oraz budowanie relacji między partnerami w tańcu. Obecnie zajmuję się również prowadzeniem regularnych kursów z: bachaty, podstaw tańca towarzyskiego, disco samby oraz salsy. Posiada również licencje instruktora tańca.  


Plan trwających grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Wiktor Karasiński.

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!