4-6 Breakdance

Zadzwoń do nas:

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Plan grup

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 
ND
 

🎉 Rozpocznij Taneczną Przygodę z Breakdance dla Dzieci! 🕺💃

Czy Twoje dziecko ma niekończącą się energię i chęć do odkrywania nowych światów? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Nasz kurs taneczny Breakdance dla dzieci w wieku 4-6 lat to nie tylko zabawa, ale również nauka rytmu, koordynacji i pewności siebie w magiczny sposób.

🎵 Rytmy w ruchu: Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Nasz wykwalifikowany instruktor specjalizuje się w przekazywaniu podstawowych kroków i technik Breakdance w sposób przyjazny dla najmłodszych tancerzy. Dzięki temu Twoje dziecko będzie mogło wyrazić siebie poprzez taniec i rozwijać swoje zdolności w unikalny sposób.

🌟 Kreatywność na parkiecie: Breakdance to nie tylko taniec, to także swoboda w wyrażaniu emocji i pomysłów. Nasz kurs zachęca dzieci do tworzenia własnych ruchów i kombinacji, co pozwala im rozwijać kreatywność oraz wiarę w swoje możliwości.

🎉 Pozytywna atmosfera grupy: Nasza szkoła to miejsce, gdzie dzieci mogą się spotkać, zawrzeć nowe przyjaźnie i wspólnie się rozwijać. Nasz instruktor dba o tworzenie przyjaznej i wspierającej atmosfery, w której każde dziecko może poczuć się wyjątkowe.

Daj swojemu dziecku szansę na taneczny rozwój, radość i pewność siebie! Zapisz je na nasz kurs Breakdance dla dzieci już dziś. Niech każdy krok będzie nowym krokiem w kierunku wielkiej przygody!


Chcesz sprawdzić się w czymś nowym, możesz pochwalić się dobrą kondycją i jesteś wysportowany? Zapraszamy na breakdance!

 break2

 

Taniec ten narodził się w 1969 roku w Bronxie, dzielnicy Nowego Jorku. Polega na ewolucjach połączonych z czystym rytmicznym tańcem, płynnie wykonywanych do muzyki. Ten rodzaj tańca wymaga dobrych predyspozycji fizycznych, kondycji oraz doskonałego poczucia rytmu. Osoby tańczące breakdance nazywamy b-boys(mężczyzna) lub b-girls (kobieta). Nazwa ta powstała od słowa "beat boy", czyli człowieka tańczącego do beatu (rytmu). Stopniowo wspinaj się po drabinie doskonałości, stań się b-boy'em lub b-girl.

 

 

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!