Lekcje indywidualne

Szkoła Tańca Wrocław

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkoła tańca pro - am Wrocław, Tancerz pro am Wrocław, lekcje tańca z tancerzem Wrocław, lekcje tańca z profesjonalnym tancerzem Wrocław, Chcę tańczyć z tancerzem Wrocław, występ z tancerzem Wrocław, turniej pro am Wrocław, szkolenia pro am Wrocław

Twórz parę z profesjonalistą.

PRO - nauczyciel, zawodowy tancerz/ka (PROfesjonalista) i AM - uczeń/nica (AMator). Razem możecie wystąpić w turnieju tańca.

LekcjeIndywidualneProAm

PRO-AM to forma zarówno nauki tańca towarzyskiego jak i rywalizacji turniejowej bardzo popularna przede wszystkim w USA i Europie. Również w Polsce, za sprawą programu "Taniec z Gwiazdami" będącym doskonałym przykładem rywalizacji PRO-AM, ruch ten zaczął się rozwijać.

PRO-AM jest systemem nauki tańca towarzyskiego polegający na indywidualnych lekcjach, pozwalających uczniowi na intensywną naukę dostosowaną do jego zdolności, potrzeb oraz możliwości. Parę taneczną stanowią:

  • PRO - nauczyciel, zawodowy tancerz/ka (PROfesjonalista) i
  • AM - uczeń/nica (AMator).

W tym systemie nauki celem może być tylko nabycie indywidualnych umiejętności tańca przez ucznia i/lub także chęć zweryfikowania osiągniętego poziomu tanecznego pary poprzez uczestnictwo w turniejach tanecznych organizowanych dla kategorii Pro-Am niezależnie, bądź łącznie z turniejami dla profesjonalistów lub amatorów


Jak sie to u nas odbywa:

1. zaczynamy od pakietu start,

2. po odbyciu 4 spotkań rozpisany zostaje program nauki.


Cennik zajęć PRO-AM dostępny tutaj


Warto wiedzieć:

- zajęcia w 2 siedzibach przy ul. Robotniczej 70j i CH Aleja Bielany
- lekcje mogące odbywać się przez 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę,
- termin ustalany indywidualnie,
- czas trwania jednej lekcji 45min.,
- karnet ważny przez 60 dni, płatny z góry, podana cena jest ceną za osobę


Chcesz umówić się na lekcje indywidualne?
Możesz dokonać tego mailowo, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie:717230720 w godz. od 16:00 do 21:00


Zasady turniejów PRO-AMLekcjeIndywidualneProAmTurniej

Rywalizacja w turniejach PRO-AM - w zależności od organizatora - odbywa się w konkurencjach:

1. single dance - tańczy się jeden taniec, np. tango - i za ten jeden taniec para jest oceniana. Może się tak zdarzyć, że w trzech singlach będzie rywalizować ta sama grupa par lub też różne pary;
2. multidance lub challenge - tu organizatorzy z góry określają jakie tańce należy zatańczyć w tej kategorii, np. w multidance 2 tańczy się walca angielskiego i walca wiedeńskiego i za oba tańce razem jest się ocenianym, zaś w challenge 4 tańczy się cały standard z wyjątkiem quickstepa, a pary oceniane są za cztery tańce łącznie. Podobne zasady obowiązują również w tańcach latynoamerykańskich;
3. scholarship - tu tańczy się wszystkie pięć tańców standardowych lub latynoamerykańskich i jest się ocenianym za pięć tańców łącznie.


Powyższe kategorie można dowolnie "łączyć", tzn. można zatańczyć 5. pojedynczych single dance, dodatkowo np. scholarship plus również np. challenge 4. Wszystko zależy od kondycji tancerzy i zasobności portfela.

Kolejne kryterium to umiejętności i poziom tańca, czyli kategorie: brown, silver, gold, open.

I na koniec - kryterium wieku. Są turnieje, w których pary rywalizują bez ograniczeń wiekowych od lat 18 do 55+, i takie w których pary dzieli się na trzy kategorie wiekowe.

Od tancerzy zależy w jakich kategoriach czy grupach zaawansowania zechcą wystąpić. Mogą np. czuć się pewnie w kategorii brown i zdobyć w niej pierwsze miejsce, ale chcieliby spróbować również w kategorii gold - wówczas nic nie stoi na przeszkodzie. Niektórzy organizatorzy, np. w Assen nie rozróżniają kategorii wiekowych, nie dzielą na poziom tańca, po prostu wszyscy tańczą razem, niezależnie od wieku i poziomu tańca cały scholarship.


Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!