Artykuły

Zadzwoń do nas:

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Na pewno chociaż raz czytałaś komentarze, w których ktoś krytykował zajęcia z Pole Dance mówiąc, że to nie jest sport … wielu ludziom kojarzy się on tylko z nocnymi klubami i striptizem.

Oczywiście jest to wielka bzdura! W 2017 roku Pole Dance został uznany za oficjalną dyscyplinę sportową i ma ogromne szanse na to, by niedługo być również dyscypliną olimpijską.

Sportowcy od lat walczą ze stereotypami, którymi owiana jest ta dyscyplina. My również staramy się wszystkim wyjaśnić, że Pole Dance to przede wszystkim ćwiczenia siłowe na drążku pionowym. Na zajęciach nie ma erotycznych układów czy nadmiernej nagości. Jest to dyscyplina sportowa, która wymaga wiele umiejętności i ogromu konsekwencji i, dlatego nie należy postrzegać Pole Dance w kategorii tańca erotycznego.

Dzięki zajęciom z Pole Dance możesz w przyjemny sposób zadbać o wygląd swojego ciała. Kształtowanie sylwetki jest efektem ubocznym nauki poszczególnych trików i figur, które odkrywają się na różnych stopniach zaawansowania. Zamiast robić wiele nużących powtórzeń przy ciężarach na siłowni, możesz wzmocnić mięśnie przez dobrą zabawę, co daje gwarantowane i szybkie efekty!

Na zajęciach Pole Dance zyskujesz pewność siebie. Z każdą trudniejszą figurą pokonujesz własne słabości i lęki, a wykonanie triku, który wydawałby się być niemożliwy do zrobienia, sprawia, że czujesz z siebie nieodpartą dumę! To jest istotne, walka z własnymi możliwościami i przełamywanie barier! Jak to mówi nasza instruktorka “Pole Dance daje mi poczucie dużej wolności i swobody”.

Przygotowanie się do zajęć nie jest niczym trudnym. W Pole Dance najważniejszy jest strój. Krótkie spodenki, staniki sportowe lub bluzki na ramiączkach, to nie jest wymysł trenerów… taki strój jest istotny ponieważ im więcej odkrytego ciała tym łatwiej na rurze się utrzymać. Dodatkowo ważne jest aby nie natłuszczać ciała balsamami. Zainwestować można także w talk, który poprawia przyczepność ciała do rury.

Pole Dance to wspaniała przygoda, która pomoże Ci poznać Twoje ciało. Doświadczysz na własnej skórze, jak wiele emocji może dać Ci ten sport, a jedyne czego potrzebujesz to….chęć do spróbowania czegoś nowego!

 

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!