Aktualności na stronie głównej

Szkoła Tańca Wrocław

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

TERMIN WARSZTATÓW PODAMY WKRÓTCE!

Wiosenne warsztaty z Salsy i Bachaty

Termin warsztatów podamy wkrótce.  Zapraszamy na wiosenne warsztaty z Salsy Solo i Bachaty z naszym instruktorem Raynelem! Rozpoczynamy wiosnę od prawdziwych, przyjemnych aktywności, które - mamy nadzieję, w wielu przypadkach przerodzą się w pasję!

Czego nauczycie się podczas tych warsztatów?

Na zajęciach SALSA SOLO poznacie podstawy Salsy. Choreografia będzie ułożona w taki sposób, aby każdy - nawet zupełnie początkujący - mógł poradzić sobie z krokami. Zajęcia będą prowadzone w formie solo, zatem jeśli nie masz partnera, a chcesz poznać bliżej ten styl tańca, to koniecznie spróbuj swoich sił! Choreografia na pewno będzie bardzo sensualna i efektowna, a triki, które poznacie podczas tych zajęć będzie można z powodzeniem wykorzystać podczas wielu imprez.

Podczas zajęć z BACHATY, pary nauczą się podstaw tego tańca. Panowie nauczą się, jak prowadzić partnerkę w tańcu i pewnie wykonywać ruchy taneczne, a Panie z kolei nauczą się, jak z gracją poruszać się na parkiecie w Bachatowych rytmach! Zajęcia są dedykowane zarówno osobom początkującym, jak i średniozaawansowanym. Dlatego też zapraszamy każdego, kto chce sprawdzić swoje siły na parkiecie i poznać ten styl taneczny.

Rozpocznijcie aktywnie wiosnę. Taniec to nie tylko dobre rozwiązanie dla każdego, kto chce zażyć przyjemnej i efektywnej aktywności fizycznej, ale przede wszystkim taniec to relacje i emocje - zatem warto zadbać i o tę płaszczyzną naszego życia i pokusić się o rozpoczęcie nowej przygody.

INFORMACJE:

Data i miejsce warsztatów: Termin warsztaów podamy wkrótce. CH ALEJA BIELANY

Godzina:
10:00 - 11:30 SALSA SOLO
11:30 - 13:00 BACHATA dla par/

Cennik:
50 zł/ h. Cena od osoby.

Formularz zapisów

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!