Aktualności na stronie głównej

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 16:00-21:00 (POK)

+ 48 515 207 509 pn-pt 10-21 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871pn-pt 10-21 (Bielany)
+ 48 504 903 962 pn-pt 10-21 (Biuro)

 

 

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

TERMIN WARSZTATÓW PODAMY WKRÓTCE!

Wiosenne warsztaty z Salsy i Bachaty

Termin warsztatów podamy wkrótce.  Zapraszamy na wiosenne warsztaty z Salsy Solo i Bachaty z naszym instruktorem Raynelem! Rozpoczynamy wiosnę od prawdziwych, przyjemnych aktywności, które - mamy nadzieję, w wielu przypadkach przerodzą się w pasję!

Czego nauczycie się podczas tych warsztatów?

Na zajęciach SALSA SOLO poznacie podstawy Salsy. Choreografia będzie ułożona w taki sposób, aby każdy - nawet zupełnie początkujący - mógł poradzić sobie z krokami. Zajęcia będą prowadzone w formie solo, zatem jeśli nie masz partnera, a chcesz poznać bliżej ten styl tańca, to koniecznie spróbuj swoich sił! Choreografia na pewno będzie bardzo sensualna i efektowna, a triki, które poznacie podczas tych zajęć będzie można z powodzeniem wykorzystać podczas wielu imprez.

Podczas zajęć z BACHATY, pary nauczą się podstaw tego tańca. Panowie nauczą się, jak prowadzić partnerkę w tańcu i pewnie wykonywać ruchy taneczne, a Panie z kolei nauczą się, jak z gracją poruszać się na parkiecie w Bachatowych rytmach! Zajęcia są dedykowane zarówno osobom początkującym, jak i średniozaawansowanym. Dlatego też zapraszamy każdego, kto chce sprawdzić swoje siły na parkiecie i poznać ten styl taneczny.

Rozpocznijcie aktywnie wiosnę. Taniec to nie tylko dobre rozwiązanie dla każdego, kto chce zażyć przyjemnej i efektywnej aktywności fizycznej, ale przede wszystkim taniec to relacje i emocje - zatem warto zadbać i o tę płaszczyzną naszego życia i pokusić się o rozpoczęcie nowej przygody.

INFORMACJE:

Data i miejsce warsztatów: Termin warsztaów podamy wkrótce. CH ALEJA BIELANY

Godzina:
10:00 - 11:30 SALSA SOLO
11:30 - 13:00 BACHATA dla par/

Cennik:
50 zł/ h. Cena od osoby.

Formularz zapisów

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!