Pole Dance

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00 Punkt Obsługi Klienta

pn-pt 8:00-22:00,sob-ndz-10:00-18:00 Konsultant

Pole dance wrocław

Plan tworzonych grup:


PN
 
WT
20:00- 21:00new

GkSO33

Gajowicka177
Zapisz się
ŚR
 
CZ
 
PT
16:00- 17:00new

RkSO22

Robotnicza70j
Zapisz się
SO
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum 10 zapisanych osób. Grupa liczy maksymalnie 12 osób!


NAJLEPSI TRENERZY I NOWOCZESNA SALA

Zapraszamy serdecznie na zajęcia wszystkie panie bez względu na wiek i budowę ciała!!! Akademia Tańca Esens - zaprasza do nauki tej doskonałej dyscypliny. Pole dance (czyli taniec na rurze) to połączenie akrobatyki, fitnessu, i kobiecego tańca.

Pole Dance to doskonała metoda na wymodelowanie zgrabnej sylwetki i zrzucenie zbędnych kilogramów. Na zajęciach poprawisz ogólną kondycję, wzmocnisz i ujędrnisz całe ciało i poprawisz koordynację ruchową. Twoje ciało nabierze siły, gibkości i elastyczności, co w znaczny sposób pozytywnie wpłynie na samopoczucie i nastrój.

Ponieważ pole dance jest również formą ekspresji artystycznej, w zależności od indywidualnych preferencji kursantki ćwiczenia mogą przybrać formę akrobatyki sportowej lub też uwodzicielskiego tańca. 

Taniec na rurze poleca się także osobom skrytym i nieśmiałym. Uczestnictwo w zajęciach podnosi poczucie własnej wartości i pewności siebie, rozluźnia i odstresowuje. Te zajęcia to po prostu świetna zabawa przy muzyce, w kobiecym gronie. 

Pole dance nie wymaga wcześniejszego przygotowania sportowego oraz tanecznego. Zajęcia Pole Dance są prowadzone na poziomie początkującym P0, i rozpoczynają się od rozgrzewki, rozciągania, a następnie bazują na opanowaniu prostej choreografii z elementami gimnastycznymi.

Ćwiczenia należy wykonywać w stroju fitness- krótki rękaw, krótkie spodenki, na stopach obuwie sportowe, baletki. Przed zajęciami nie należy smarować ciała olejkami lub tłustymi balsamami.


REGULAMIN ZAPISU NA KURSY POLE DANCE

1. Kursy Pole Dance w Akademii Tańca Esens są płatne. Nie honorujemy żadnych kart zniżkowych. Chcąc uczestniczyć w zajęciach należy kupić karnet. Osoby posiadające systemy zniżkowe mogą uczęszczać bezpłatnie tylko na zajęcia typu open.
2. Na zajęciach obowiązuje strój sportowy. Prosimy również o obuwie zmienne.
3. Koszt Karnetu na zajęcia Pole Dance jest taki sam jak innych zajęć w kategorii wiekowej powyżej 16 lat. 

4. Przed zajęciami pamiętamy, aby zgłosić swoją obecność w Punkcie Obsługi Klienta.
5. Jeżeli nie będą mogli Państwo przybyć na zajęcia prosimy o informację telefonicznie lub meilowo. Istnieje możliwość odrabiania zajęć w innym terminie z inną grupą.
6. Na zajęcia Pole Dance przychodzimy z dobrym humorem :)


Nasza odnowiona sala do zajęć Pole Dance na ul.Robotniczej 70J:


Plan trwających grup:


PN
17:00- 18:00

GoTS25

start:
12 września 2016

Robotnicza70j
19:00- 20:00

RkSK57

start:
17 października 2016

Robotnicza70j
Dopisz się
WT
 
ŚR
 
CZ
18:00- 19:00

RkSO15

start:
27 kwietnia 2017

Robotnicza70j
Dopisz się
20:00- 21:00

RkSO19

start:
22 czerwca 2017

Robotnicza70j
Dopisz się
PT
 
SO
 


 UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Linki

Reklama i marketing

Praca

Benefit

Sposoby płatności

Dane do przelewu

Zwroty kaucji

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka