Burleska

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00 Punkt Obsługi Klienta

pn-pt 10:00-21:00, sob-ndz-10:00-18:00 Konsultant

Burleska wrocław

Plan tworzonych grup:


PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 
ND
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum 10 zapisanych osób.


Dzięki temu kursowi możesz poczuć się, niczym tancerka rewii. Burleska, która powstała w XVIII wieku jako parodia poważnych tematów operowych, to taniec dla kobiet świadomych własnej wartości i wyzwolonych. Mimo swojego silnie erotycznego podłoża, Burleska nie ma nic wspólnego ze striptizem. W ATE nauczycie się określonego układu choreograficznego, przygotowanego przez naszego doświadczonego instruktora. Zajęcia odbywają się za zamkniętymi drzwiami, dzięki czemu każda z Was poczuje się swobodnie. Burleska pomaga odkrywać własną kobiecość, uczyć się tego, jak usiąść, żeby wyglądać na słodką, na pewną siebie, silną czy też przestraszoną. Uczycie się też własnego ciała, a także bycia odważnymi i niezależnymi.Plan trwających grup:


PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
19:00- 20:00

BkSO2

start:
10 maja 2018

Bielany
Dopisz się
PT
 
SO
 
ND
 


 UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka