16+ Hobby Taniec Towarzyski

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00 Punkt Obsługi Klienta

pn-pt 10:00-21:00, sob-ndz-10:00-18:00 Konsultant

Taniec Towarzyski Młodzież

Plan tworzonych grup:


PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum 10 zapisanych osób i równowadze kobiet względem mężczyzn.


Zajęcia, na których można poznać wszystkie rodzaje tańca towarzyskiego. Zajęcia dla młodzieży, aby rozwijali swoje umiejętności taneczne, kształtowali swoją osobowość. Dzięki różnorodności zajęć, na każdym spotkaniu gwarantowana jest świetna zabawa w miłym towarzystwie. W skład zajęć towarzyskich wchodzą zarówno gorące tańce latynoamerykańskie , jak i standardowe. Do tańców latynoamerykańskich możemy zaliczyć gorącą sambę, cha-cha-cha czy rumbę. Natomiast do tańców standardowych zaliczamy walc wiedeński, angielski jak i również tango, które uczy doskonałej koncentracji i zaangażowania emocjonalnego. Dzięki tej dużej różnorodności, na pewno nikt nie będzie się nudził. Jest to również świetna metoda do poznania po bliskich nam krajów i kultury która tam panuje. Świetna opcja dla dorastającej młodzieży, aby poznać samego siebie, nauczyć się ciężkiej i opłacalnej pracy, która daje korzyści i dążenia do własnych wyznaczonych celów jak i również kształtuje nasz silny charakter.


Plan trwających grup:


PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


 UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka