7-12 Kids Taniec Towarzyski 1 X tyg

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00 Punkt Obsługi Klienta

pn-pt 8:00-22:00,sob-ndz-10:00-18:00 Konsultant

Kids Taniec Towarzyski

Plan tworzonych grup:


PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum 10 zapisanych osób.


Kursy Tańca Towarzyskiego dla dzieci początkowo prowadzone są w formie zabawy, dzięki czemu dziecko poczuje się pewnie, pokocha taniec ale opanuje też podstawy rytmiki oraz wyćwiczy prawidłową postawę. Kolejnym etapem nauki jest stopniowe wprowadzenie podstawowych kroczków i przejść tanecznych. Z czasem, układy taneczne staną się coraz trudniejsze, aby w rezultacie dziecko było gotowe na turnieje w swojej kategorii. Program zajęć Tańca Towarzyskiego dla dzieci obejmuje naukę tańców standardowych: walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep, jak i latynoamerykańskich: samba, cza-cza, rumba, jive. Akademii Tańca Esens dbamy o prawidłowy rozwój fizyczny i motoryczny młodych tancerzy. Wierzymy w sukces Twojego dziecka!


Plan trwających grup:


PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


 UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Linki

Reklama i marketing

Praca

Benefit

Sposoby płatności

Dane do przelewu

Zwroty kaucji

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka