7-12 Kids Hip-Hop

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00 Punkt Obsługi Klienta

pn-pt 8:00-22:00,sob-ndz-10:00-18:00 Konsultant

kids hip hop

Plan tworzonych grup:


PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum 10 zapisanych osób.


Kids hip-hop to nowa forma tańca nowoczesnego dla dzieci. Łączy techniki tańca, takie jak: hip-hop, house czy breakdance. Ten rytmiczny taniec, wykonywany bardzo często na młodzieżowych imprezach, w stylu i charakterze ruchu dostosowany jest do klimatu muzyki pop. Do hip-hopu niezbędne są „tylko”: niesamowita energia oraz zabawa muzyką, tańcem i ciałem! Strój na zajęcia: wygodne spodnie, adidasy oraz t-shirt. Prowadzimy zajęcia dla dzieci od 7 do 12 roku życia, ucząc tańca poprzez zabawę. Nauka tańca nowoczesnego przeplatana jest muzycznymi zabawami, które mają na celu rozwinięcie u małych tancerzy rytmiczności, gibkości, kondycji i pewności siebie. Staramy się, aby dzieci przede wszystkim pokochały taniec.


Plan trwających grup:


PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


 UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Linki

Reklama i marketing

Praca

Benefit

Sposoby płatności

Dane do przelewu

Zwroty kaucji

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka