Aktualności na stronie głównej

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00 Punkt Obsługi Klienta

pn-pt 10:00-21:00, sob-ndz-10:00-18:00 Konsultant

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

 Już 17.06 zapraszamy na Turniej Tańca Archimedes przy ul Robotniczej 70j.
Gwarantujemy świetną zabawę, niezapomniane emocje podczas turnieju tańca oraz atrakcyjne nagrody!

Jak co roku w czerwcu, Akademia Tańca Esens zaprasza na prawdziwe święto tańca - Turniej Archimedes! Taneczne zmagania nie są przeznaczone tylko dla osób, które trenują taniec -  to wydarzenie ma przede wszystkim pokazać, jak ważna w życiu wielu z nas jest właśnie ta aktywność i jak pozytywne emocje ona wywołuje. Przy okazji  to wydarzenie jest dobrą okazją do zaprezentowania swoich tanecznych umiejętności - do czego bardzo serdecznie zachęcamy!

Święto Tańca w Esens przypada na 17.06.2018r. Szykuje się wiele atrakcji m.in pokazy taneczne organizowane przez profesjonalnych trenerów tańców standardowych oraz latynoamerykańskich, prezentacje zdobytych umiejętności przez naszych kursantów oraz oczywiście turniej tańca, w którym może wziąć udział każdy, kto zechce ujawnić swoje zdolności taneczne. Uczestnicy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, m.in karnety na kursy tańca pod okiem naszych profesjonalistów czy vouchery do  atrakcyjnych miejsc we Wrocławiu. Po zakończonym turnieju odbędzie się impreza taneczna, na której dalej razem będziemy celebrować taniec - tutaj każdy z nas będzie mógł wyrazić siebie tak, jak chce!

Zapraszamy wszystkich, którzy kochają taniec i chcą być z nami w tym szczególnym dniu. Turniej z roku na rok ma coraz większe grono zainteresowanych. Liczymy więc, że w tym roku będzie podobnie. Spędź z nami niedzielę 17.06, zabierz swoich najbliższych, a my w zamian oferujemy wiele atrakcji, taneczne uniesienia i moc pozytywnej energii płynącej z tańca. Do zobaczenia!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka