Aktualności na stronie głównej

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00, sob.10:00-18:00 (POK)
+ 48 515 207 509
pn-pt 10:00-21:00, sob-ndz-10:00-18:00 (Biuro)

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Filia w Alei Bielany oficjalnie otwarta!

W sobotę 17 marca 2018 r. zorganizowaliśmy huczne otwarcie naszej trzeciej filii Akademii Tańca Esens w Alei Bielany! W organizacji pomagało C.H. Aleja Bielany. Nie zabrakło fantastycznych pokazów tańca, konkursów z nagrodami oraz bezpłatnych warsztatów tanecznych, podczas których nasi Kursanci mogli poznać nie tylko różne style taneczne, ale też porozmawiać z instruktorami Akademii. Pracownicy Punktu Obsługi Klienta odpowiedzieli na mnóstwo pytań dotyczących naszej oferty w nowej filii, godzin zajęć oraz zapisywali chętnych na obóz taneczny, który już w lipcu br. będzie organizowany przez Akademię Tańca Esens.

Całość imprezy poprowadziła fantastyczna tancerka Anna Głogowska, która zachęcała aktywnego trybu życia oraz „zarażała bakcylem” tanecznym zgromadzonych poprzez animacje i konkursy taneczne. A w nich uczestnicy wygrali: pierwszą bezpłatną lekcję zajęć indywidualną, bezpłatny karnet na zajęcia grupowe oraz kupony zniżkowe na kursy w naszej szkole.

Nie mogło zabraknąć też fantastycznych tancerzy oraz kursantów Akademii Tańca Esens! Wystąpili: Grupa taneczna Damiana Ostrzyżka, Marti i Anna Pludro, Michał Baran, Nataliia Voitovych, Volodymyr Kudlyuk wraz ze swoimi kursantkami z grupy Kids Pole Dance, Para sportowa  Bartosz Burka i Andżelika Tymiak. Publiczność była zachwycona nie tylko ich umiejętnościami, ale również układami oraz improwizacjami, które przygotowali na tę specjalną okazję.

Na miejscu całego wydarzenia można było spotkać fotografów, którzy uwieczniali tę historyczną chwilę oraz ekipę stacji Echo24. Pokazali nie tylko jak bawią się nasi Kursanci, ale też przeprowadzili bardzo ciekawą rozmowę z naszym gościem specjalnym, Anną Głogowską.

 

Przypominamy, że wciąż zbieramy zapisy do grup w naszej nowej filii Aleja Bielany. Nie czekaj, zapisz się i wytańcz z nami swoje emocje!
ZAPISY -> http://plan.esens.com.pl/EsensPlan/rozklad.php?idBudynki=6&filtrWszystkie=0&idPlan=20

 

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka