Aktualności na stronie głównej

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00 Punkt Obsługi Klienta

pn-pt 10:00-21:00, sob-ndz-10:00-18:00 Konsultant

Sylester Akademia Tańca Esens Wrocław

 Cóż to był za bal....

Intrygujące choreografie, wspaniali  animatorzy, którzy zadbali o niezapomniane chwile. Nowy Rok wraz z Akademią Tańca Esens rozpoczął się gorrrąco! Jestesmy pewni, że ta cudowna atmosfera zostanie z Wami długo!

  Pokazy oraz animacje taneczne były prowadzone przez Marcina Starzyńskiego, Volodymyra  Kudlyuka i Aleksandrę Białczak. Instruktorzy naszej Akademii nie tylko zadbali o wspaniałą atmosferę, ale wykazali się  również ogromnym profesjonalizmem, wprowadzając tym samym zgromadzonych gości w zachwyt!

Oprócz tych tanecznych uniesień na balu nie mogło również zabraknąć czegoś dla ciała! Tak, mowa tu o pysznych daniach, o które zadbał catering oraz obsługa kelnerska. Nie zawiedli gustów kulinarnych naszych gości! Bal należał zatem do bardzo udanych. Goście byli w szampańskich nastrojach, dlatego sylwestrowe szaleństwo trwało do białego rana!

 Ta Noc Sylwestrowa była wyjątkowa, a to wszystko za sprawą przybyłych gości i radości, która towarzyszyła wszystkim w tym szczególnym, przełomowym czasie. Mamy nadzieję, że atmosfera tej nocy pozostanie na długo z nami wszystkimi. Wasze opinie na temat tego wieczoru,  jak zawsze weźmiemy sobie do serca i dołożymy wszelkich starań by w przyszłym roku było jeszcze lepiej! Bardzo się cieszymy, że spędziliśmy z Wami tę noc i mamy nadzieję, że spotkamy się w tak samo wspaniałym gronie już za rok!

GALERIA DOSTĘPNA TUTAJ

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka