Sylwestrowy Kurs Tańca

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 15:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 15-20 (Biuro)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cheerleaders / Akrobatyka

Plan tworzonych grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum 10 zapisanych osób.

Plan trwających grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


Cały rok obiecywałeś sobie, że nauczysz się tańczyć, ale….nie miałeś czasu? Specjalnie dla osób, które są laikami tanecznymi i chcą nauczyć się tańca w nieco przyspieszonej formie powstał Sylwestrowy Kurs Tańca! Na kursie poznacie efektowne przejścia, obroty i triki taneczne które pozwolą Wam podbić każdy parkiet podczas tej wyjątkowej nocy.

Panowie nauczą się, jak odpowiednio prowadzić partnerkę w tańcu, a Panie z kolei dowiedzą się, jak poruszać się z gracją na parkiecie.

Dajcie się porwać tanecznemu szaleństwu i przekonajcie się, jak wiele możecie się nauczyć jeszcze w tym roku - profesjonalny kurs tańca dopasowany dla każdego, kto chce poczuć się jak gwiazda podczas Nocy Sylwestrowej!


 UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!