Oferta dodatkowa

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00, sob.10:00-18:00 (POK)
+ 48 515 207 509
pn-pt 10:00-21:00, sob-ndz-10:00-18:00 (Biuro)

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Tai Chi wywodząca się z chińskich sztuk walki tzw. medytacja w ruchu. Kursanci podczas zajęć mogą odprężyć się i jednocześnie popracować nad polepszeniem swego stanu zdrowia poprzez ćwiczenia wzmacniające stawy i ścięgna.

Tai chi, to gimanstyka ciała i umysłu - każdy z kursantów nauczy się, jak dbać o sprawność fizyczną, zwłaszcza o postawę ciała oraz dowiedzą się, jak dzięki harmonijnym i łagodnym ruchom poprawić wewnętrzną równowagę. Celem ćwiczeń nie jest tylko doskonalenie formy zewnętrznej, lecz utrzymanie dobrego zdrowia, powrót organizmu do stanu młodzieńczej sprawności, przywrócenie harmonii ciała i umysłu.

Zajęcia polecane są dla osób w różnym wieku. Zapraszamy każdego, kto dopiero chciałby poznać tajniki Tai-Chi, jak i osoby, które już wcześniej rozpoczęły przygodę z tą aktywnością fizyczną.


Plan tworzonych grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum 8 zapisanych osób. Grupa liczy maksymalnie 12 osób!

Plan trwających grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka