Oferta dodatkowa

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00, sob.10:00-18:00 (POK)
+ 48 515 207 509
pn-pt 10:00-21:00, sob-ndz-10:00-18:00 (Biuro)

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Plan tworzonych grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum 8 zapisanych osób. Grupa liczy maksymalnie 12 osób!

Plan trwających grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


Flamenco, to świetny sposób na ćwiczenie koordynacji, a przede wszystkim, pracy nad sobą u dzieci! Poprzez zabawę mogą rozwijać swoje zdolności taneczne, pracować nad siła fizyczną, sferą  emocjonalną i rozwojem osobistym. Flamenco to nic innego, jak ekspresja, wyrażanie emocji i dobra lekcja wrażliwości. Zatem dla dzieci to świetna okazja do określenia „własnego ja”. Jeśli szukasz inspiracji i chcesz zobaczyć, jak wielkie korzyści dla Twojego dziecka mogą mieć lekcje Flamenco – zapisz się na kurs!


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka