Oferta dodatkowa

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00, sob.10:00-18:00 (POK)
+ 48 515 207 509
pn-pt 10:00-21:00, sob-ndz-10:00-18:00 (Biuro)

Twerk Wrocław

Plan tworzonych grup:


PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum 10 zapisanych osób.

Plan trwających grup:


PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


Psychologiczna definicja temperamentu jest niesamowicie kompatybilna do stylu tańca jakim jest Twerk. Pozwólcie, że wprowadzę Was w tą niezwykle wąską ścieżkę, która jest głównie światem kobiet. Temperament ujawnia ekspresje i wynika z wrodzonej dynamiki, oraz naszej ruchliwości. Ten styl tańca opiera się dokładnie na potrząsaniu pośladków w odpowiedniej pozycji wraz z tempem. Poruszanie w górę i dół. Rozpowszechniony w USA Twerk zdobył popularność, dzięki dwóm kreatywnym kobietom, które nagrywały własne filmiki i publikowały je na Youtube. Twerk wzmacnia pośladki, uda, brzuch, ręce, a także rozbudza we wnętrzu kobiety zmysłowość w każdym jej ruchu.


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!