Oferta dodatkowa

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00, sob.10:00-18:00 (POK)
+ 48 515 207 509
pn-pt 10:00-21:00, sob-ndz-10:00-18:00 (Biuro)

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Plan tworzonych grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum 10 zapisanych osób.


Ladies Styling zajęcia stworzone specjalnie z myślą o paniach, które chcą poprawić swoje ciało, wzmocnić mięśnie i poprawić swoją sylwetkę. To wszystko odbywa się w towarzystwie gorących latynoskich rytmów. Jest to świetna propozycja dla kobiet, które szukają aktywności pozwalającej na stuprocentową satysfakcję. Kurs odbywa się w doskonałej oprawie, bo zajęcia prowadzone są na Sali na której prócz instruktora i innych kursantek nie ma nikogo - zatem każda z kobiet może poczuć się swobodnie i bez skrępowania uczyć się tańca. Te zajęcia mają pokazać kobietom, jak wiele może dokonać ich ciało, jak przełamać swojej bariery, które hamują przed rozpoczęciem pięknej przygodny z tańcem!

Podczas zajęć kursantki dowiedzą się jak poruszać swoim ciałem, by poprawić jego jędrność i kondycję, a także, jak w tańcu poczuć się kobieco.


Plan trwających grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


 UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka