Instruktorzy Esens

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)

 

 

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Plan tworzonych grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum zapisanych osób dla danego kursu.


Igor Tamarianskyi - instruktor Breakdance z 16 letnim doświadczeniem. Uważa, że ciężką pracą, można osiągnąć bardzo wiele - nie tylko w tańcu, ale i w życiu prywatnym i zawodowym. Breakdance to nie tylko styl tańca, ale siła, praca nad charakterem i pokonywanie własnych barier.
Na zajęciach skupia się przede wszystkim na prezentacji podstawowych kroków Breakdance i innowacyjncych kombinacji tanecznych. Podczas zajęć prowadzi ogólnorozwojowy trening ciała,  ponieważ zależy mu na jak najlepszych efektach na parkiecie.
Siła, determinacja i wytrwałość - to cechy, które w pełni opisują tego instruktora.


Plan trwających grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!