Instruktorzy Esens

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)

 

 

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Plan tworzonych grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum zapisanych osób dla danego kursu.


Michał Poręba:

Tancerz młodego pokolenia, wychowanek jednych z najlepszych tancerzy w Polsce: Jaśka CoJest i Bboya Nikity. Poświęca swój czas na rozwój poprzez wyjazdy na warsztaty i zawody taneczne na terenie Polski. Na co dzień zdobywa wiedzę z zakresu rozwoju fizycznego, sprawności i aktywności fizycznej oraz bezpieczeństwa w aktywności fizycznej oraz umiejętności pedagogiczne niezbędne do pracy z dziećmi i młodzieżą na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Poszerza swoją wiedzę na temat ruchu i nauczania poprzez udział w różnorodnych warsztatach takich jak warsztaty z rozciągania i warsztaty z metodyki nauczania ruchu.   
U Michała na zajęciach nauczycie się podstaw bboyingu, dowiecie się jak poruszać się w rytm muzyki, nauczycie się od zera jak zaprzeczać grawitacji i poznacie sztukę improwizacji. Możecie spodziewać się indywidualnego podejścia do każdego uczestnika i dużo pozytywnej energii.
Na zajęciach z akrobatyki poznacie ćwiczenia niezbędne do wzmocnienia ciała, poprawy sylwetki, rozciągnięcia mięśni, opanowania własnego ciała i umysłu.

 


Plan trwających grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!