Instruktorzy Esens

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)

 

 

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Plan tworzonych grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum zapisanych osób dla danego kursu.


Roxana Wiączek
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła 13 lat temu uczęszczając na zajęcia z tańca towarzyskiego ( który trenowała przez 4 lata ). Następnie poszukiwała siebie i szkoliła się w wielu technikach tańca t.j jazz, hip-hop, looking, popping, break, new age. Trwało to do 2010 r gdy po raz pierwszy natknęła się na dancehall. Połączenie energicznej muzyki, słońca, Jamajki z płynącym optymizmem sprawiło że zakochała się w tym tańcu i trenuje go po dziś dzień. Od 2015 r należy do Wrocławskiej ekipy FYAH BURNIN' składającej się z 10 dziewczyn które bez trenera zajmują się szeroko pojętym dancehall'em tańcząc wszystkie jego odmiany i szkoląc się u najlepszych instruktorów z całego świata. Roxana razem z ekipą FYAH BURNIN' do 2017 roku startowały w licznych zawodach w całej Polsce. Ich największym sukcesem było dwukrotne zwycięstwo Dancehall International w Poznaniu w 2015 i 2016 roku. Jeśli chodzi o styl, Roxana najczęściej odnajduje siebie w kobiecych ruchach, czyli tzw dancehall female oraz dancehall queen z elementami twerku. O jej tańcu mówią, że jest on bardzo dziewczęcy, subtelny, energiczny i pełen pozytywnej energii. Na swoich zajęciach zawsze stawia na uśmiech i dobra zabawę.

P. S nigdy nie odpuszcza treningu siłowego ( w końcu  trzeba mieć czym poruszać podczas tańca ;))


Plan trwających grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!