Instruktorzy Esens

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)

 

 

Natalia Voitovych

Plan tworzonych grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum zapisanych osób dla danego kursu.


Mahtab

Mahtab to imię pochodzenia perskiego, które oznacza „Światło Księżyca”.

Jest profesjonalną tancerką, instruktorką oraz choreografem. Zajmuje się tańcem orientalnym od 2006 roku. Sztuki tej uczyła się u znanych i cenionych na całym świecie mistrzów, jak Mahmoud Reda, Randa Kamel czy Sadie.

Dzięki pasji do tańca, naciskowi na rozwój oraz uczeniu się bezpośrednio od najlepszych, zgłębiła wiele odmian tańca orientalnego: od folkloru (między innymimelaya leff, baladi, fellahy, haggala, raqs al assaya, nubian, dabke, khaleegy) poprzez klasyczne egipskie formy (tarab, megance), do modern oriental, który święci obecnie triumfy na największych scenach Kairu.
Obok tańca, jej pasją jest uczenie innych. Od 2008 roku jest instruktorką tańca brzucha oraz organizatorem i choreografem pokazów z cyklu „Szczypta Orientu”. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowała własny styl uczenia tańca, by zajęcia były przyjemne i efektywne.

 


Plan trwających grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

 

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!