Instruktorzy Esens

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)

 

 

Natalia Voitovych

Plan tworzonych grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum zapisanych osób dla danego kursu.


Natali Voitovych

Natali pochodzi z Ukrainy z miasta Cherson. Jej życie taneczne rozpoczęło się odkąd skończyła dwa i pół roku - wszystko za sprawą zespołu “VIVA DANCER”. Tam poczuła, że hobby to jej sposób na życie. W zespole tańczyła wiele stylów tanecznych m.in: jazz funk, cheerleaders, tańce klasyczne czy typowo sportowe. Z czasem zainteresował ją taki styl jak akrobatyka, która jest połączeniem wielu technik: ćwiczeń siłowych, tańca nowoczesnego, klasycznego oraz stretchingu.
Doświadczenie zdobywała również  w show - ballet “STATUS”, później została trenerem w zespole “VivaDancer”.

Natali jest przede wszystkim komunikatywna, lubi pracę z dziećmi i łatwo nawiązuje z nimi kontakt, a atmosfera na zajęciach jest magiczna, dzięki czemu najbardziej wymagający kursanci z radością wracają na kolejne zajęcia.


Plan trwających grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

 

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!