Instruktorzy Esens

Szkoła Tańca Wrocław

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kinga Papina

Plan tworzonych grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 

Termin startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum zapisanych osób dla danego kursu.


Kinga Papina

Swoją przygodę z tańcem zaczęła odkąd nauczyła się pewniej stawiać kroki. Jako maluch uczęszczała na zajęcia taneczne różnorakiego stylu, aż trafiła do szkoły tańca towarzyskiego i … tam już została. Poza nauką tańców standardowych i latynoamerykańskich, a także radością płynącą z ich poznania, dowiedziała się czym jest ciężka praca, dyscyplina, organizacja i determinacja. Przez lata treningów zdobywała wiedzę oraz rozwijała swoje ciało, aby w rezultacie część swoich umiejętności przekazać innym.

Jest sympatyczną, uśmiechniętą i energiczną osobą, której ogromną przyjemność sprawia widok uradowanych min kursantów i kursantek – tych młodszych i starszych. Jest bardzo cierpliwa, co znacznie ułatwia przekazywanie wiedzy, zwłaszcza wśród najmłodszych, którzy darzą ją bezcenną, dziecięcą sympatią.

Podczas swoich zajęć stara się przekazać, że taniec to nie tylko kroki, ale swoboda i chwilowe oderwanie od zabieganej codzienności. Wychodzi z założenia, że każdy może spróbować swoich sił w tańcu, jeśli tylko chce, zrobi pierwszy krok i odrobinę się postara, a taniec uważa za lekarstwo działające na wszelkie dolegliwości.


Plan trwających grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

 

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!