Instruktorzy Esens

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)

 

 

Bartosz Burka Wedding Dance

Plan tworzonych grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum zapisanych osób dla danego kursu.


Ania Pludro

Posiada legitymację instruktora tańca towarzyskiego, którą zdobyła na Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Taniec jest jej pasją i nieustannie stara się doskonalić w tej dziedzinie.

Oprócz tańca interesuje się podróżami i nauką języków obcych. To właśnie podczas pobytu w Hiszpanii w 2014 roku poznała takie style jak bachata, kizomba, czy salsa. Między innymi zamiłowanie do rytmów hiszpańskich zachęciło ją do nauki tego języka. Dodatkowo jest animatorką czasu wolnego i pracowała w hotelach m.in. na Lanzarote, Majorce oraz w Benidormie. Tam nauczyła się obycia ze sceną podczas różnorodnych pokazów tanecznych, czy występów aktorskich. Podczas tworzenia show również mogła wykazać się jako choreograf.


Plan trwających grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

 

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!