Instruktorzy Esens

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)

 

 

Kseniya Tkachenka Twerk

Plan tworzonych grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum zapisanych osób dla danego kursu.


Białoruś, Brześć 2009r. - to był ten pierwszy raz, kiedy zapisała się na taniec jeszcze nie wiedząc, jaka niesamowita przygoda życia się zaczyna. Szał Hip-Hopu, podczas którego każdy chciał dążyć do nowoczesności - Kseniya była w tym gronie. Na szczęście od razu trafiła w ręce naprawdę dobrego instruktora, Marty Tereshkevich. Dzięki staraniom Kseniyi i jej wsparciu, trafiła do grupy zamkniętej Hip-Hop, która występowała na różnego rodzaju festiwalach tanecznych.
Od 2012 roku zaczęło jej czegoś brakować, więc podjęła decyzje spróbować sił w innych stylach takich jak: jazz-funk, house, go-go. Nie wyszło, więc dalej zajmowała się hip-hopem. Jeszcze przez długi czas poszukiwała swojego stylu tanecznego, aż w końcu natrafiła na filmiki, które bardzo się jej spodobały. Zaczęła trenować w domu, na przystankach czekając na autobus, aż po jakimś czasie, postanowiła spróbować sił w roli instruktora stylu Twerk.
Dokładnie ten styl doprowadził ją do pełnej satysfakcji. Przez 2 lata była instruktorką Twerku w Brześciu na Białorusi. Była na warsztatach u takich trenerów jak: FRAULES Elena Bonchiche (Russia), DHQ Lua (Russia), Alisa Tsitseronova (Estonia), Marvin (Belarus) ,Cherry (Belarus), Drakon (Russia), DRE10 (Belarus) itd. Uważa, że do każdego stylu taneczego trzeba podchodzić z głową i z humorem.


Plan trwających grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!