Instruktorzy Esens

Szkoła Tańca Wrocław

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mateusz Dorot

Plan tworzonych grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum zapisanych osób dla danego kursu.


Pomimo młodego wieku Mateusz może pochwalić się wielkimi tanecznymi umiejętnościami, które docenione zostały przez jurorów, w tym roku! Razem z partnerką Karoliną Antczak udało mu się zdobyć wicemistrzostwo Polski w kategorii Under 21 Latin. W naszej szkole będzie zajmował się nauką Tańca Towarzyskiego, a także poprowadzi zajęcia indywidualne oraz pierwszy taniec. Dzięki swojemu młodemu wiekowi świetnie dogaduje się z dziećmi, co też będzie można zaobserwować na zajęciach w strefie "Maluch Dziecko" oraz "Młodzież".

 


Plan trwających grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!