Instruktorzy Esens

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)

 

 

Magdalena Sajko Flamenco

Plan tworzonych grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum zapisanych osób dla danego kursu.


Magdalena to doświadczony instruktor i choreograf tańca flamenco i klasyki hiszpańskiej mający praktykę w prowadzeniu zajęć z dziećmi i dorosłymi. Swoje umiejętności zdobywała i wciąż doskonali, uczestnicząc w zajęciach i warsztatach prowadzonych przez wybitnych tancerzy flamenco z Hiszpanii i Niemiec: Belen Maya (solistka w scenie tańca bulerias z filmu Carlosa Saury „Flamenco”), Natalia Ferrandiz. Irene Alvarez, Ana Maria Amahi, Miquelete, Marta Robles i inni. Ma na swoim koncie liczne występy solowe i zespołowe na terenie Dolnego Śląska, między innymi: Filharmonia Wrocławska, Sala Koncertowa Telewizji Wrocław- Festiwal”Sztuka łączy pokolenia- inspiracje flamenco”, Bolesławiecki Festiwal „od Hiszpanii po Orient”, Teatrim. Cypriana Norwida w Jeleniej Górze, Muszla koncertowa w Cieplicach. W czerwcu 2016r. Tańczyła z zespołem Manuela Segovii „Iberica de Danza Company” w widowisku operowym „Carmen- Zarzuela Show”, które było najważniejszym wydarzeniem kulturalnym w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, obok takich gwiazd scen operowych jak Kate Aldrich czy Victor Campos Leal.


Plan trwających grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

 

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!